Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az baj, ha a tópartiba megyek...

Az baj, ha a tópartiba megyek és az angol tudásom elég gyenge?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt a kérdést, feltételezem, hogy a "tóparti" az egy iskola lehet. Józan paraszti ésszel belegondolva ebbe, a következőt tudom mondani:


HA az iskola felvett és mindegy neki hogy milyen az angolod, akkor nyilván nem baj, hogy gyenge.


HA az iskola írat veled egy tesztet, akkor annak az eredménye dönti majd el, hogy felvesznek-e: ha túl gyenge, akkor nem vesznek fel, ha még éppen megütsz valami szintet, akkor meg felvesznek.


Olyan opciót nem tudok elképzelni hogy felvesznek, de utána "baj" hogy milyen gyenge az angolod. Szerintem nem szopatja magát az intézmény ilyen módon, hacsak nem valami fizetősdi, hogy mindenkit felvesznek, beszedik a tandíjat aztán szépen kiszórják a 80%-ot erre-arra hivatkozva.

2020. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!