Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen hamar...

WidowmakerButt kérdése:

Szerintetek milyen hamar fognak bezárni az iskolák, ha egyáltalán bezárnak?

Figyelt kérdés
Nem pont általánosról beszélek (azt már úgyse engedhetik meg hogy bezárják), hanem közép/egyetem. Szerintetek meddig fogjuk bírni? Én személy szerint örülnék ha lenne suli de ahogy a járvány alakul nem hiszem, hogy sokáig kitartanának. Egy gondom a maszk viselés suliban, nagyon irritáló de szerencsére nem kell csak folyosón.

2020. aug. 30. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindjárt
2020. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Körülbelül október-novemberben kezdődik a csiki-csuki.
2020. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak ott zár be suli, ahol megugrik az esetszám. Vannak olyan települések, ahol nincsenek fertőzöttek. Ott tud menni az oktatás normálisan.
2020. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ma reggel Kásler azt mondta a Vasárnapi újság rádióműsorban, hogy ,,csak azok az osztályok, esetleg iskolák állnak át majd digitális platformra, ahol megjelenik a vírus"


Így teljesen változó, hogy hol mikor lesz digitális oktatás vagy hol nem lesz, elvégre nem mindenhol jelent meg a vírus bizonyítottan. Nem is lehet rá mondani egy körülbelüli időt se, mert addig 1000+1x változhat minden. Ha meg mondunk rá valami dátumot hasraütésszerűen akkor meg vitatkozni kezdenek az emberek feleslegesen.


Maszk viselés meg már szerintem alap dologgá nőtte ki magát, hogy a folyóson legalább viselni kell, elvégre sok boltba/patikába be se engednek maszk nélkül. Sőt a buszok többségére se engedik fel az ember a maszk nélkül, pedig ott egyesek 3 óránál többet is utaznak maszkban. Én se szeretem hordani főleg, hogyha rohadt meleg van, de el kell fogadni. A mi és a környezetünk védelmét szolgálja.

2020. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen már elég sok dolgot terjesztenek itt is, pl. hogy szeptember 14-től zárnak be az iskolák, más szerint meg november 1-én.
2020. aug. 30. 14:40
 6/11 anonim válasza:
27%

Szerintem idő kérdése, és bezárják..

Én egyetemre járok, pedagógusnak készülök. Előző félévben a gyakorlatot a bezárás miatt nem tudtam teljesíteni. Nyáron kaptam tájékoztatást, hogy október végéig pótolhatom. Erre valamelyik nap küldenek emailt, hogy aki ilyen helyzetben van az nehogy várjon októberig is, hanem azonnal teljesítsük szeptember elején... Gondolom, aki intézi az egész gyakorlatot a karon, az több infóval rendelkezik.. Ebből is gondoltuk, hogy vagy tud már valamit, hogy bezárják, vagy lehet, hogy csak valami szigorításokaz hoznak majd, például, hogy mi nem mehetünk gyakorlatra..

De szerintem, mivel jön úgyis az influenza ősszel, így bezárának majd, mégha nem is októberben..

Sajnos erre is fel kell készülni mindenkinek, főleg a szülőknek, hogy hogyan oldják majd meg a gyermekük felügyeletét stb.

2020. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja az influenza szezonnál gondok lesznek sajnos, de nem hinném hogy az összes sulit bezárnák, főleg az általánost. Bár ki tudja mit fognak kitalálni, lehet hogy majmolni fogják a többi országot és csak azért is lesz online oktatás
2020. aug. 30. 23:51
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Valamikor biztos bezárják, legkésőbb az őszi szünetkor. Találgatni kár, a végén úgy is kiderül.


A hivatalos az, hogy fertőzés esetén osztály vagy iskolai szintű átállás lesz.

2020. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az osztály szerű átállást nem értem. Még ha csak egy osztály is a fertőzött, az az osztály biztos terjesztette az egész suliban a cuccot, sőt más osztályokkal is találkozhattak
2020. aug. 31. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a találkozást próbálják elkerülni. Nem feltétlen terjesztheti, de valószínű ritka lesz az osztály szintű átállás
2020. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!