Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet hogy ezért szorongok?

Lehet hogy ezért szorongok?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a holnapi iskolakezdés miatt, most megyek kilencedikbe és annyira stresszelek hogy faj a fejem. Lehet hogy ez azért van mert már március óta itthon vagyok egyedül és elszoktam a társaságtól? Mert nem volt ez jellemző rám, többször is váltottam sulit, és soha meg csak nem is hatott meg.

Szerintetek?



2020. aug. 31. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Halii ugyanez a helyzetem!! Végre hogy találtam valakit. Igen simán lehet ennyire stresszelni! És ugyanúgy én is elszoktam a társaságtól. Bár én voltam gólyatáborban, de akkor is fura lesz. Ha gondolod írj
2020. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes, írok privit. Én sajnos nem voltam, de teljesen depressziós vagyok remelem elmúlik basszus
2020. aug. 31. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én is nagyon ideges vagyok, nekem ilyenkor hasmenésem van, legalábbis 10x megyek a wc-re egy nap. Én direkt lebeszéltem egy ismerősömmel hogy együtt menjünk a suliba, mert egyedül öngyilkosság lenne bemenjek, elájulnék a félelemtől
2020. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Na hogy vagy??
2020. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anya kicsit megnyugtatott, úgyhogy egészen jól köszönöm. És nektek is kívánom hogy múljon el puszi!
2020. aug. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!