Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem hülyeség szerintetek,...

Nem hülyeség szerintetek, hogy csak 7:30-tól engednek be az iskolánkba?

Figyelt kérdés
Tegnap az egész évnyitó erről szólt, hogy milyen megelőző intézkedések vannak stb, de akkor ennek mi a tököm értelme van? Én már ilyen 6:40 körül iskolában szoktam lenni, mikor alig vannak emberek, mi értelme volt az összes érkező embert beszorítani 25 percbe? Mikor egész nap arról beszéltek, hogy ne legyen nagy tömeg a bejárati ajtónál érkezéskor, ehelyett az összes diák ebben az időintervallumban mehet csak be.
2020. szept. 2. 06:25
 1/6 anonim válasza:
78%
De, hulyeseg. Mivel elegsok embernek ugy vannak jaratai hogy csak elobb tud beérni vagy elkésik. Szoval igen. Aztán az ha az iskola elott gyulekeznek osszetomorulve az rosszabb mintha a suliba tudnának szétszorva. Szoval ennek igy sok értelmet nem latom
2020. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mi bemehetünk 7:30 előtt is, szóval gondolom ez nem állami szigorítás
2020. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 bejárat van, és abból 2 be lesz zárva (egyetem) - NINCS logika!
2020. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákönkormányzati tagnak szólj az osztályban hogy vesse fel a kérést egy gyűlésen/vezető tanárnak, hogy fel szeretnétek mérni, hogy ki mikor ér be kb. Ezt a dökösök pikkpakk összeszedik a saját osztályuktól, és ezzel tudnátok jól indokolni az iskola vezetőségének hogy miért kellene szerintetek változtatni a mostani beengedésen
2020. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 7:45-7:55 között lehet bemenni, mert reggel is fertőtlenítenek és a tanárok egy része még korábban nem érkezik meg. Ma reggel is az esőben sokan már 6:30-tól kint vártak, mert máskor nem jön nekik buszuk vagy csak túl későn 9 óra után. :/


Ahogy a négyes válaszoló mondja DÖK tud párbeszédet kezdeményezni ebben az ügyben az igazgatónál. Ennek az a hátulütője, hogy nem annyira gyorsan lehet. DÖKös(mint tag és mint elnök is) voltam 4 tanéven keresztül, így először el kell vinni ezt a kérést hozzájuk a küldöttel és ők nekik meg kell tárgyalniuk a DÖKöt segítő tanár kiséretében. Ezután a DÖK elnök és a helyettesének időpontot is kell kérnie az igazgatóhoz, hogy tudjanak beszélni. Általában már helyben megtudják a választ erről. Viszont ez a folyamat 1 hónapig is eltarthat.


Először én az osztályfönökhöz fordulnék, ő gyorsabban bejut az igazgatóhoz és talán el is tudja intézni jóval gyorsabban. Érdemes lenne jelezni már ma, ha tudtuk valahol beszélni(pl facebookon, email)

2020. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk ma azt mondták, hogy ha így halad másfél hét és satu az iskolákban, aki teheti csak félhavi bérletet vegyen. Gyakorlatilag naponta kell bezárni egy-egy iskolát.
2020. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!