Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem felháborító ez...

Csak szerintem felháborító ez az egész járvány helyzet?

Figyelt kérdés
17 éves, végzős tanuló vagyok. Sajnos már most megy a szóbeszéd az iskola bezárásokról. Remélem ez nem fog megtörténni, hiszen hogyan érettségiznek le a végzősök? Az iskolánkban, ahol mindig jól sikerülnek az érettségik, a tavalyi szakmai érettségi 2,2-es átlagot ért el. Mi lesz velünk ha nem csak 3 hónapra, hanem egesz évre vagy félévre bezarjak?? A kicsik hogy tanulnak meg írni, olvasni? Engem mélységesen elszomorít es felháborít ez az egész. Én elfogadnám azt, hogy igenis maszkot kell viselni, és be kell zárni az iskolákat, ha nem lennének még mindig illetve egész nyaron nyitva a szórakozóhelyek, kb masfel milliméteres távolságra az emberek, strandokról ne is beszéljünk illetve a nagy megmondó politikusokrol akik nem hordanak maszkot. Tönkreteszik a tanulók, főleg a kicsik es a végzősök utolsó évét.

2020. szept. 3. 05:50
A kérdező szavazást indított:
Nem, engem is felháborít
Engem nem érdekel
Én egyetértek az intezkedesekkel
39 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Ha a szüleid nem a fideszre szavaztak volna, akkor nem lenne ilyen gondod! A fidesz érdeke nyilván a káosz fenntartása. Nekik ez jó.
2020. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván te minden ember fejébe bele látsz, sajna ezzel mellé lőttél, ugyanis a családból senki sem szavazott rá
2020. szept. 3. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!