Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bezárták a sulinkat,1 tanár...

Bezárták a sulinkat,1 tanár vírusos lett. Minket nem kéne tesztelni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Erről nem neked kell dönteni, ha akarod teszteltesd magad. De ha nem volt közvetlen kapcsolatod a tanárral, vagy az előírásokat betartottad nagyon minimális az esélye, hogy elkapod. Előbb utóbb mindenki elkapja egyébként, a tüneteket érezni fogod, ha pedig nem kaptad el vagy tünetmentes vagy akkor örülj neki.
2020. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan gazdag ez az ország, hogy egy beteg miatt kidobjanak 5 millió forintot a kontaktok tesztelésére. Csak a szoros kontaktokat tesztelik, rátok meg fokozottan érvényes, hogy ha tünetetek van, akkor maradjatok otthon és telefonáljatok a háziorvosnak.
2020. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
ha a mi sulinkat bezárnák én a seggemet a földbe verném örömömben, nem érdekelne tesztelnek-e
2020. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3#as ,A márciusban kezdődő karanténnak örültem nagyon

De mivel végzős lettem igy nagyon nehéz lesz a vizsgára felkészülni online. :(

2020. szept. 4. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

"De mivel végzős lettem igy nagyon nehéz lesz a vizsgára felkészülni online. :("


Azért egy pár embernek sikerült...

2020. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Könnyített volt nekik, el vették a szóbelit. Olyan sokat tudsz hogy elkezdessz velem kötekedni csak mert féltem az évemet. :))))
2020. szept. 4. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező titeket tesztelni de ha nagyon aggódsz akkor fizethetsz érte. Csak a nagyon szoros kontaktokat tesztelik ahogy 2.válaszoló is irta.

Az érettségivel kapcsolatban meg annyit, hogy én is idén lettem végzős, viszont nálam van tantárgy aminel az online oktatás jobban is működött (persze olyan is aminél kifejezetten nem)

Azzal meg, hogy könnyített volt az érettségi a májusban érettségizőknek nem feltétlen értek egyet.

Nagyon sokmindenkitől hallottam, hogy nagyon hianyzott az a szóbeli amivel az esetlegesen elrontott írásbelit felhúzhatták volna.

2020. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne félj, pár hónap és kinyit a sulid.
2020. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

" pár hónap és kinyit a sulid."


dehogy pár hónap.... dehogy! 2 hét.

2020. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!