Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orbán azt mondta nem lesz...

Orbán azt mondta nem lesz digitális oktatás, akkor tényleg nem lesz?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 21:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
98%

Nekem van olyan ismerősöm, akinél a suli 12. osztályában szinte naponta belázasodik egy-egy gyerek, de nem hajlandók még az osztályt sem hazaküldeni vagy legalább tesztelni. Az iskola viszont rendkívül nagy rutint szerzett már benne, hogy kit kell értesíteni. :/

Szerintem ennek sincs értelme.

2020. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
79%
Most még nem tesznek különbséget közép és általános iskola között, de majd ez is elfog jönni mert csak az általános iskolák befolyásolják a gazdaságot. A középiskolákat befogják zárni és a gyakorlatra bekell menni de az elméletet digitálisan tanítják majd. Ez majd akkor fog bekövetkezni ha 1000 felé megy az újfertőzöttek száma illetve mikor átterjed az idősekre és le lesz terhelve az egézségügy, az biztos hogy következménye lesz annak hogy így elengedték a járványt Magyarországon.
2020. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, ezt honnan veszed?
2020. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
13%
HA Orbán úr mondja, az igaz.
2020. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
82%

#13: Nem én írtam, de én is így gondolom. Józan paraszti ész, logika, és virológusok véleményeit olvasva. Max 4 hét, és elkerülhetetlen, hogy újra bejusson a kórházakba, és az idösotthonokba. Csak a rengeteg fiatal tünetmentes hordozó miatt most jóval nagyobb számban, mint tavasszal.

Nemzetközi gazdasági szakértők már tavaly ilyenkor minden idők legnagyobb gazdasági recesszióját jósolták meg enélkül is 2020-21-re. Ez most felgyorsítja.

Most még próbálják menteni a dolgokat, de mindaddig nem fog menni, amíg valaki nem jön ki egy védőoltással.

2020. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
36%
Területi korlátozás elképzelhető idővel, de az összes középiskola vagy bármi bezárására szinte nulla az esély.
2020. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%
#16 Most még nulla az esély rá, de az nem biztosítja azt, hogy két hét múlva is az lesz. Amúgy meg Orbánt hagyjuk, az sem igaz amit kérdez.
2020. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
58%
13-as nekem ez a véleményem. Amúgy most bevezették hogy láztt kell mérni az iskolákban belépéskor, ebből látszik hogy Orbánék mennyire ismerik az iskolákat és hogy mennyire bénák (ez miatt a lázmérés miatt irdatlan nagy sorok fognak kialakulni ahol tömörülni fognak az emberek ezzel elsősegítve a fertőzést arról nem beszélve hogy tanár és diák is elfog késni az első óráról illetve a gyerekek nagy többsége tünetmentes úgyhogy ezzel hatalmas kárt okoznak).
2020. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
#18: A lázmérésről annyit, hogy nálunk a munkahelyen kötelező. Rendszeresen 33-34 fok közötti testhőmérsékletet mérnek nálam. De olyan is volt, hogy kétszer mérték, mert olyan alacsonyat érzékelt, hogy nem tudták megmérni, másodjára 33 lett.
2020. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
79%
A pontosan mérő érintésmentes hőmérők 250-300e ft-ba kerülnek, kétlem hogy bárhová is ilyen fog kerülni. És még az is 0.5°C eltéréssel dolgozik, ami jelentős ebben az esetben.
2020. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!