Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orbán azt mondta nem lesz...

Orbán azt mondta nem lesz digitális oktatás, akkor tényleg nem lesz?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 21:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
72%

"Pénteken késő este e-mailben értesítette hét osztály tanulóinak szüleit a szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola, hogy ... hét osztály tanulóit szombat reggeltől karanténba helyezték."

[link]

2020. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk már az van (Székesfehérvár)
2020. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
10%

Én meg azt nem értem mi a ráknak kell ezzel a vírussal és a semmitmondó korlátozásokkal foglalkozni még?

Már az egész a kötelező házi karantén jegyében megbukik...

A kontakt személynek közelezően elrendelik, de a vele egy háztartásban élő egyéb személy ugyanúgy járhat akárhova. Ő nem számít onnantól kezdve kontakt személynek?


Ennyi erővel inkább hagyják a picsába terjedni aztán aki túléli az túléli, aki nem az nem.

2020. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
86%

"Ennyi erővel inkább hagyják a picsába terjedni aztán aki túléli az túléli, aki nem az nem."


Svéd-modell.Ki lett próbálva. Nem jött be.

2020. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
77%

44-essel egyetértek

A svéd modell sem mentette meg a gazdaságot, de az EU-n belül a topkategóriás egészségügyük ellenére is magas volt a fertőzöttség és az elhalálozás aránya. Persze nem olyan szar mint Brazília vagy az Egyesült Államok.

2020. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként ez a bejelentés csak általános- és középiskolákra érvényes, vagy felsőoktatásra is?
2020. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
58%
Felsőoktatásra is érvényes, de nyilván nem fogja sokáig húzni.
2020. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemekre felnőtt emberek járnak abszolút nem kötelező jelleggel, ahhoz neki semmi köze, minden egyetem maga dönt.
2020. szept. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
17%
Mindkettő igaz, ha nem adsz meg határidőt. Szerintem kb. téli szünetig fogjuk bírni, akkor már nagyon megnő a halálozás az egészségügy túlterhelődése miatt, így januárban már digitális oktatással kezdünk.
2020. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%

Hülye kérdés, hülye válasz.

Mikor mondott igazat a VEZÌR ?

2020. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!