Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bezárják majd az...

Szerintetek bezárják majd az egyetemeket?

Figyelt kérdés
Ha egyetemista vagy, szeretnéd-e hogy bezárják?

2020. szept. 12. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
🤦‍♀️
2020. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet nem ártana bezárni, mert megjelent a koronavírus az egyetem kollégiumában, és kitudja hány embert fertőzött össze mielőtt kiderült volna hogy koronás. Páran karanténba kerültek de kitudja mire elég, egyelőre nem tervezik bezárni az egyetemet mindezek ellenére
2020. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne bezárni a koronavírus miatt?

Valószínűleg 100 hallgatóból 99-en már átment az elmúlt időszakban.

2020. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én örülnék neki. BME-s vagyok.
2020. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Debrecenbe járok, és egy online órám sincs (de ismerek olyanokat akiknek van 1-2). Viszont, valamiért van egy olyan érzésem, hogy nálunk nem lesznek bezárások
2020. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BME-s vagyok. Nekem online vannak az óráim most is. VIKen másképp van. Nem tudom, hogyan de máshogy, mert van barátom onnan. Én GTK ra járok.
2020. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki nagyon, ha nálunk is online oktatás lenne. Az én egyetememen a legtöbb karon már eleve online vagy legalább részben online oktatás van, csak nálunk ragaszkodnak még a jelenléti oktatáshoz. Koronavírusos hallgatóink is vannak, csomó a még meg sem érkezett külföldi, sokan a higiéniai előírásokat sem tartják be, a pici termekben lehetetlen távolságot tartani, a tömegközlekedési eszközök is zsúfoltak.... Őszinte leszek, elsősorban nem a vírustól félek, mert nekem valószínűleg nem lesz nagy bajom tőle, ha elkapom (aztán ki tudja, meg nyilván továbbadni sem szeretném senkinek). Csak szimplán értelmetlennek és logikátlannak tartom, hogy a járványhelyzet kellős közepén egy full elméleti szakon minden egyes órán jelenjek meg személyesen, mikor egyértelmű, hogy még az előírásokat sem lehet tartani.
2020. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Akik most ennyire sírnak az online oktatásért, azok miért nem levelezőre jelentkeztek?!

Ott elég 2-3 hetente bemenni, azt sem veszik szigorúan, aztán lehet otthonról tanulni.


Mert gondolom egészéges 20-25 évesként nem a koronától félnek (ha igen, akkor nagy a baj a fejekben), hanem kényelmesebb és/vagy költséghatékonyabb volt az online rendszer.

2020. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: nem mindenbol van levelezo. Ha lett volna, arra megyek, elhiheted! Amúgy tobb veszlyeztetett csaladtaggal elek egyutt. Ezzel egyutt en mar a hibridnek is orulnek, de jelenleti van.
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, én levelezőre járok, de minden héten mennem kell: vidéki tömegközlekedés, vonat, pesti tömegközlekedés, aztán vissza ugyanez. A többiek is az ország minden részéről érkeznek. A helyszínen is katasztrófa az egész, egész nap maszkban ülünk. A másfél métert persze nem lehet tartani, ahhoz nem elég nagyok a termek. A tanárok is azon a véleményen vannak, hogy ez így borzasztó.
2020. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!