Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok!!! Ti örülnétek ha...

Diákok!!! Ti örülnétek ha bevezetnék a digitális oktatást?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 00:53
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
92 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván az ilyen Playstation Péter és barátaik nagyon díjaznák.

Azért nem örülnék, mert ha bevezetnék, akkor az azt jelentené, hogy megint leállítjuk az országot fokozatosan, abból jóval nagyobb gebasz lehet hosszútávon, mint a koronától.

egy hallgató

2020. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

Én középiskolás vagyok, és örülnék neki, mert a mi iskolánkban ez nagyon jól működött.

Volt órarendünk, és videóchates óráink voltak.

De szerintem az lenne a legjobb ha mondjuk egy héten csak egyszer kéne bemenni, a többi napon online oktatás. Meg akkor találkoznék az osztálytársaimmal.

2020. szept. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%
Orbán és a hawerjai ezerszer elmondták, hogy nem lesz távtancy.
2020. szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
53%
3-as - meglátjuk. Én most azt mondom, hogy 3-5 hét és akkora káosz lesz, napi 1500-2000 fertőzöttel, hogy kénytelenek lesznek lezárni akár egész megyékben is az iskolákat! JElenleg lakosságszámra kivetítve nálunk terjed a második legjobban a vírus európában! Ezt pont tegnap jelentette be a pécsi tudományegyetem professzora és azt, hogy nagyon durva halálozási számokra kell készülni azért, mert nem zárták be az iskolákat és a fiatalok széthordják a vírust!
2020. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
másfél hónap és november elseje van! Gondolj bele! Csak gondolj bele! Mit fog lépni a keresztény jobboldali hatalom? Betiltja a temetőbe menést? vagy a tömeget ráengedi a temetőkre? Jó kérdés, igaz? Vajon az emberek élete, vagy a virágárus vállalkozók kitömése lesz a fontosabb.
2020. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%
Igen #4-es ezt már hallottuk tavasszal is meg már azóta számtalan alkalommal. Ahhoz képest még mindig nem történt semmi, világszinten is elenyésző a halálozás.
2020. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
70%
Én nagyon örülnék neki. Legalább nem tudnak felidegesíteni, sem bántani. Sokat tudok aludni, és bármikor pihenhetek. Kevesebb idegeskedés, és házi.
2020. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nagyon jól működött az online oktatás, visszasírom. Abban is benne lennék, hogy felelni/dolgozatot írni bejárjunk a suliba, ha a számonkérés a problémájuk.
2020. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Nálunk nagyon rosszul működött. Semmit sem tanultunk, és a tanárok se adták jól az anyagot. Sokkal jobb érzés egy jó dogát megírni, siker érmény mert tanultál, és majd 2 év múlva az érettségin jobb talentumokkal indulsz, mint azt, hogy a gép előtt dobogatod vissza a feladatokat.

2020. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%
Plusz nálunk feladatok vissza küldése volt, 8-kor elküldte a tanárnő és 12-kor visszakérte a 6 oldalas esszéket, másik 3 tantárgyból is ugyanígy volt az egész
2020. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!