Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti a tanár, hogy...

Megteheti a tanár, hogy témazáró előtti napon jelenti be azt?

Figyelt kérdés
Hát igen, fogta magát a tanár, és a mai órán bejelentette, hogy: gyerekek holnap témazáró lol. És hát mindenki sík hülye az osztályból, de a tanár csak nem enged, még egyetlen egy órát se.

2020. okt. 12. 18:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy azért vagyunk hülyék, mivel digitális oktatásunk volt, 2 hétig a tanár nem járt be a heti 3 órára, csak feladott kb. 60db feladatot, és abból a 60 darabból 1 darabhoz adott tényleges leírást, nem panaszkodnék, hogyha magyarázott volna, de nem tette. 4 ember érti a csoportból, és egy délután alatt nem lehet korrepetálni a többi 13 embert.
2020. okt. 12. 19:30
 12/33 anonim ***** válasza:
71%
OK, nem fair. De hogy érheti egy témazáró váratlanul az embert? Nem tűnt fel, hogy végére értetek egy nagyobb anyagnak?
2020. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Hát a tanár arra hivatkozott, hogy nagyon elfoglalt, és 1db gyakorló órával írjunk témazárót, egyetlen egy kib@szott gyakorló órát nem adott volna, mert neki sűrgősen meg kell legyen. ._.
2020. okt. 12. 19:32
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
#8 szerintem mindenkinek jöhet úgy ki a lépés hogy fontos lenne az hogy előlre tudja pl egy héttel hogy mikor lesz témazaro. Majdnem kitűnő tanuló voltam készültem a legtöbb esetben óráról órára de nekem pl jó volt tudni előlre és akkor hamarabb el tudtam kezdeni akar az ismétlést akar a tanulást ha valami nem volt még meg. Valakinek több idő kell rá és jól jön az idő. Nyilván abban egyetértek hogy aki lusta és nem tanul így se úgy se annak mindegy, de nem tudhatod hogy a kérdező melyik kategóriába tartozik. És személy szerint ha a hazirendbe úgy van írva akkor illene tartania magát hozza a tanárnak. Annyi mindent elvárnak a gyerekektől basszus akkor ennyi kérésük csak lehet nekik is hogy jelezze előlre
2020. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem, mivel általában több hétig veszünk egy anyagot, és írunk belőle egy röpdolgozatot. Most nem így volt.
2020. okt. 12. 19:33
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
milyen tantárgy?
2020. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Emellett a házikat, a fent említett kb 60 vagy több(sőt biztos hogy több, hisz a 4 feladatból csak egy darab 37-et tartalmazott, a többi mind ilyen 15-20) darab feladatot osztályozta, és mivel hozzá nem magyarázott, ezért zsinórban 4 darab egyest kaptam, tavaly 4.2 felett voltam, most 2.09 :/
2020. okt. 12. 19:35
 18/33 A kérdező kommentje:
Matek
2020. okt. 12. 19:35
 19/33 anonim ***** válasza:
88%
És miért nem kértél segítséget? Kiírtál volna ide néhány feladatot azok közül, amiket nem értesz, és máris előrébb lettél volna. Nem vagy hülye, ha tavaly 4 feletti átlagod volt, így a logikáddal (alapvetően) nem lehetne probléma. Ehelyett inkább beletörődtél, hogy nem megy oszt' jónapot...
2020. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
szerinted röpke fél-egy óra alatt meglehet érteni? kértem segítséget, magyaráztak osztálytársak, de több idő kéne
2020. okt. 12. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!