Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti a tanár, hogy...

Megteheti a tanár, hogy témazáró előtti napon jelenti be azt?

Figyelt kérdés
Hát igen, fogta magát a tanár, és a mai órán bejelentette, hogy: gyerekek holnap témazáró lol. És hát mindenki sík hülye az osztályból, de a tanár csak nem enged, még egyetlen egy órát se.

2020. okt. 12. 18:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ez nem érv, csak idetettem, egyébként nem írt színessel, és nem mondott el semmi érdemlegeset, egyébként gyorsabban ír táblára, mint én papírra. Én oda kell figyeljek, hogy a tanár is megértse amit írok, és ne csak én(ez rá is vonatkozik, de nem igazán érdekli). Sokan mondják, az a 60 feladat az olyan 1-2 óra, de nagyon nem tudják, egy feladat az 1/3-ad oldal(A4). Tehát reggeltől délutánig csinálták, és kaptak maximum hármast. Van aki 3 plusz papírt is kért(dolgozaton), mert még kettő se volt elég. Tegyük hozzá, hogy a csoportátlag az olyan 2-2,2 körül van, mert mindenkinek bevágott 4-6 egyest, mivel nem tudunk autodidakta módon matekot tanulni. Végül megírtuk, mindenkinek szar lett, az osztályfőnök mellénk állt, de ő se tudott semmit tenni. Ennyi
2020. okt. 28. 19:25
 32/33 Tom Benko ***** válasza:
Akkor hülyeséget tettél hozzá. Be tudnád linkelni azt a pár feladatot? Kíváncsivá tettél.
2020. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Elmondjátok ezt az igazgatónak? Lehet tudna valahogy segíteni, mert a házirend ellen van, amit a tanár csinált.
2020. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!