Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz jegyet írt be a Tanárnő...

Rossz jegyet írt be a Tanárnő az e-krétába; ötös helyett hármas röpdolgozat van bent. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy tantárgyból (kommunikációból) kéthetente egyszer van olyan óránk és sajnos minden órára kitalál egy órai feladatot (amit röpdolgozatként ír be). Ez a tanár most tanít minket először.

Tegnap volt ilyen óránk, és az előző dolgozatot kiosztotta, ami ötösre sikeredett. Viszont, a krétába pedig ma délután látom, hogy hármas dolgozatjegyet kaptam. Nagy valószínűséggel összecserélte a másik osztálytársam dolgozatával (akinek ugyanaz a keresztneve, mint nekem).

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert a kréta rendszer lefog zárni holnap és véglegesen bent marad az a jegy a tantárgyamban. (holnap kapok írásbeli megerősítést a jelenlegi jegyeimről)

Ha valóban hármas lett volna a dolgozatom, nyilván nem "pampognék", de nagyon csalódott vagyok, hogy én ötös eredményt értem volna el.

Mit tegyek?



2020. okt. 15. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát.. Mivel szeptemberre írta be a jegyet, már törölhetetlen... Lezárult a krétarendszer pénteken (amiit ugye mondtam). Csak annyit tudott tenni a Tanárnő, hogy beírt "fájdalomdíjként" a röpdolgozat ötösömet és még egy órai munka ötöst októberre.
2020. okt. 18. 10:47
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De ez matematikai átlagot tekintve még mindig olyan, mintha egy 4,33-at kaptál volna, szóval nem fair. Szerintem ebben az esteben az egyetlen elfogadható válasz az lett volna, hogy akkor majd innentől kezdve manuálisan számolják ki a jegyeidet és nem a kréta alapján.
2020. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
4,20 a kréta szerint (mivel a órai munka 50%-os súlyú), de mindegy is.. Lényeg az, hogy betudtam bizonyítani, hogy nekem volt igazam. A másik (akinek ugyanaz a neve, mint nekem), van egy hármasa és egy ötöse. Ekkora baromságot egyébként, hogy lezárul a rendszer és ezentúl már nincs lehetőség kijavítani... Ha valaki kap egy igazgatói figyelmeztetést, de tévedés az egész akkor azt se lehet eltávolítani? Vicc az egész értékelési szabályzat..
2020. okt. 18. 14:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vicc kategória a dolog. Nyugtasson annyi, hogy igazad van közben.
2020. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!