Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, nem rossz ebben...

Egyetemisták, nem rossz ebben a Covid helyzetben egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Az egyetemeken most online oktatás van, vagy rendesen meg vannak tartva az előadások? És a gyakorlatok? Maszkban kell lenni az egyetem épületében?

Milyen most egyetemre járni, nagyon rossz, elviselhető, vagy ugyanolyan, mintha nem lenne vírus?



2020. okt. 25. 14:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk hibrid oktatás van és nekem még mázlim van, mert az óráim fele (gyakorlat, labor) élőben van. Alig várja mindenki, hogy bemehessen, még a péntek reggel 8-as gyakra is... Sokkal jobban átjön a tananyag személyesen.

Emellett amit nehezen viselek (barátaim is), az a társasági élet lekorlátozása. Az egyetem legszebb része pont ez a szabadság, koli, barátok stb. S most úgy érzem, meg vagyunk fosztva pont ettől, amitől életre szóló élmény az egyetemi évek.

Nálunk mindenki egyöntetűen akarta a személyes órákat, még azt a péntek reggelit is megszavaztuk. Ezért érthetetlen számomra, hogy másoknál 70-90% online oktatást akar. Szerintem ez a hibrid (ha jól van megszervezve, üresjárat nélkül) ezerszer jobb, mint egész nap otthon dögleni. Beledepizik az ember abba.

Szóval nekem nagyon rossz, nem vagyok egyébként sem introvertált, de még az introvertált barátaim se szeretik ezt a helyzetet. Remélem, minél hamarabb visszatér az élet a rendes kerékvágásba.

2020. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!