Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri csak azért egyetemre...

Megéri csak azért egyetemre menni, hogy meglegyen a diplomám?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyik egyetemre, milyen szakra menjek, viszont jó lenne, ha lenne diplomám.

Csak ezért érdemes bármilyen szakra jelentkezni?



2020. nov. 5. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkahelyek ahol bármilyen diplomát elfogadnak, ha olyan helyre akarsz menni rendben de ha egy kicsi ötleted is van hogy milyen irányban akarsz dolgozni inkább olyanra jelentkezz.
2020. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, valami csak érdekel. Érdemes lenne elmenned egy tanácsadóhoz ezzel kapcsolatban (nem tudom, hány éves vagy, de nálunk volt középiskolában ilyen, és nem volt haszontalan).
2020. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Az a baj, hogy ez nem biztos, hogy eleg motivacio lesz. Az egyetem elegge megterhelo mentalisan, nem konnyu elvegezni, plusz, ha kozben rajossz, hogy ez egyaltalan nem all kozel hozzad, akkor valoszinuleg nem is tudod befejezni majd.

Probalj meg talalni valamit, ami egy piciti is kapcsolodik az erdeklodesi korodhoz.

2020. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
inkább adj időt magadnak hogy kitaláld, mi érdekel igazán. ne pazarold az idődet és az ingyenes féléveidet olyan szakra amit nem szeretsz, nem érdekel, és nem is dolgoznál benne. dolgozz, csinálj meg pár okj-t, utazz. van időd kitalálni, mi szeretnél lenni
2020. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!