Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kezdjek az életemel ha...

Mit kezdjek az életemel ha képtelenek vagyok tanulni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok még 2,5 év van hátra az informatikus közép sulimbol.

Igazából kb soha nem tanultam 2-3-4-es osztályzatokal mindig átmentem ,mert órán rám ragadt annyi.

Szóval ebből adódik, hogy fő iskolára semmi értelme nem lenne menjek mert ahhoz egy lusta dög vagyok.

Az informatika szakon belül talán rendszer gazda vagy valami képszerkesztő jöhetne szóba de ezekhez is rengeteg kell tanulni.

Szóval vannak olyan szakmák amihez nemkell fő iskola de azért normálisan fizetnek?


2020. nov. 11. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A lustaság egy viselkedési forma és nem egy bebetonozott tulajdonság.

Akár már holnaptól abbahagyhatod. ELhatározás kérdése.

Az informatika pont az, ahova nem kell feltétlenül diploma, elég ha értesz hozzá.

De olyan nincs, hogy nem értesz semmihez, de jól megélsz.

Ha most nem rántod magad gatyába, akkor az éhség és a szegénység fog "motiválni" pár éven belül.

Kár lenne megvárni.

2020. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lustaság nem baj, a tanulásra való lustaság viszont igen. Okosan kellene lustának lenni, úgy elmegy.
2020. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!