Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesz online oktatás...

Meddig lesz online oktatás szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Decemberig
Januárig
Februárig
Márciusig
Áprilisig
Májusig
Júniusig
57 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

nagyon remélem hogy jún 15-ig (de sajnos úgyse)


de hogy jan 5-én nem vélt vissza az is fix


úgy februárban mehetünk vissza

2020. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon bízom benne, hogy téli szünet után már mehetünk. Semmit nem ér az online oktatás. Ez tényleg csak annak jó, aki nem akar tanulni, vagy képes egyedül megtanulni az anyagot.
2020. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

"Ez tényleg csak annak jó, aki nem akar tanulni, vagy képes egyedül megtanulni az anyagot."


én ennek a semmitérő online oktatásnak köszönhetek egy angol felsőfokot.

háromszor mentem neki tanári segítséggel, nem sikerült.majd a tavaszi leállás alatt nulla tanári segítséggel nekimentem egyedül és lám, 95%-os felsőfokot tettem...


aki AKAR az TUD így is. aki meg a kifogást keresi, az élőben is csak azt keresné

2020. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk borzalmas.

A tanárok 3x annyi "óraimunkát" addnak fel, míg vissza kell küldeni. Matek gyakorlást is vissza kell, amit leosztályoznak(!).

Van egy két meetes óra, azok annyira cringe-k, hogy egyszerűbb lenne, ha a tanár kiadná ugyanúgy a feladatot, és dolgozzunk.

Osztályban lecsalják a dogakat, én megprobalom nem,de időm se meg energiám sincs megtanulni az egészet. (Olyan 60%-át tanulom meg mindennek többi puska)

Bízom benne, minnél hamarabb véget ér.

Kérdésedre: szerintem első félév végén

fog visszaállni a normális oktatás. (jan 27 körül)

2020. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

"Kérdésedre: szerintem első félév végén"


De miért is kötnének egy visszaállást épp egy félévi adhoc semmi dátumhoz? Röhej lenne. Vagy indokolt a korlátozás és akkor tök 8 félév vagy vagy nincs, vagy nem indokolt és akkor már holnap álljunk vissza.

A vírus az tudja hogy félév van vagy sem?

2020. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vírus tudja hogy január vagy február van?
2020. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik hozzászóló, gratulálok a nyelvvizsgádhoz és tökéletesen egyetértek veled!

A többieknek köszönöm az érdemi válaszokat, véleményeket, tapasztalatokat!

2020. nov. 18. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
áprilisig :) ki gondolta volna még ekkor?
2021. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít.
2021. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!