Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biológia érettségire...

Emelt biológia érettségire ennyi idő alatt fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
Eddig középszinten tanultam biológiát. Ha mindennap tanulok rá egészen az érettségi napjáig, akkor szerintetek sikerülhet-e?

2020. dec. 23. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan tanulsz? Milyen könyvekből? Van segítséged?
2020. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig sima középszintű tankönyvekből tanultam. Átismételtem az összes anyagot, amit eddig tanultam és oldottam feladatsorokat. Segítségem nincs. Emeltes tankönyvet még most keresek.
2020. dec. 23. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadod a tanácsom:

Mozaik 10,11,12 elég részletes, valamint Nagy Etele biológia összefoglalója nagyon hasznos

Szóbelire a 130 tétel biológiából könyvet ajánlom én az írásbeli, szóbeli közt olvastam ki és nagyon jó példák vannak benne, felfrissíti még egyszer az anyagot kérdésekkel.

Az írásbelid akkor lehet a legsikeresebb, ha a korábbi feladatsorokból megcsinálsz amennyit csak tudsz, mert azzal megérted a felépítését.

Nekem ezekkel sikerült a tőlem telhető legjobbra, viszont én egy nagyon jó különtanárhoz is jártam. Ilyen rövid időintervallumra lehet érdemes lenne eggyet szerezned, segít beosztani az idődet, kikérdez és elmagyarázza ami esetleg nem világos.

2020. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fel lehet készülni, de szánj rá mindennap elég időt, mivel azért nem kicsi a tananyag. Sok sikert!
2020. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!