Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van más is, akinek államvizsgá...

Van más is, akinek államvizsgára kell tanulnia éppen? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Engem kissé bosszant hogy nem volt se "mikulásom", se karácsonyom, se szilveszterem, és az újévet is ezzel kell majd elkezdeni, miközben mindenki mulat meg jól érzi magát otthon, szűkebb körben

2020. dec. 31. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Térdig járunk a rinyában. Van aki dolgozik, van aki beteg,vagy beteget ápol. Ez van. Egyszer ki lehet bírni.
2020. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Ne így fogd fel. Aki diplomát szeretne az egyszer mind átmegy ezen. Ez csupán egy nehezebb időszak, amit ha teljesítesz többszörösen kifizetődik a későbbiekben.
2020. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Kitartást és nagyon sikeres védést és új évet kívánok neked! Majd kárpótol az a pillanat, amikor átveszed a diplomád.
2020. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Mikulasod és karácsonyod az allamvizsga miatt nem volt? Egy hónapja tanulsz már? Nem sok az egy kicsit? Ha a vírus miatt nem volt, akkor ezzel mindenki más is így volt.

Nehogy már ezt a szilvesztert sirasd amúgy. Úgyse tudnál semmit se csinálni. A vizsga után meg gondolom úgyis ünnepeltek...

Ezen mindenki túlesik egyszer, utána meg kezdhetsz dolgozni, ez lebegjen a szemed előtt.

2020. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló cipőben járok, 2 tételre lesz 5 perc kidolgozási időm. Másfél hetem van még de szinte nem tudok semmit.
2020. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Jesszus, de borzalmasan kiborítanak az ilyen emberek. Diplomás leszel, papíron értelmiségi, a tagből kiindulva, még mérnök is, és komolyan ilyen problémáid vannak? Államvizsgád az emberek életében kb 1x van, kisebb részben 2x, annál nagyobb számban meg még inkább csekély ez a szám, szóval tényleg olyan megterhelő megfelelő prioritást állítani és most az egyszer "beszívni"? Ha már mérnökként valamiért egyszer sem élted ezt át egy téli vizsgaidőszakban...
2020. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 6-án lesz. 25 hosszú tételt kell megtanulnom, kidolgozasi idő nincs. De én rosszabbul állok, 10 tételt néztem át eddig, igaz én csak 3 napja kezdtem el tanulni. Nem fogok bulizni ma, max koccintunk a haverokkal de ennyi. De az allamvizsga most a legfontosabb. A diploma egy életre szól, bulizni meg bármikor tudsz majd.
2020. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is januárban lesz, de szerencsére csak 26-án. A jövőhéten tervezek elkezdeni tanulni. Sok szerencsét nektek!
2021. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En is 26-án vizsgázok, 3 hete tanulok, ha már az egyik része meglesz a vizsganak, vagy legalabb a szakdoga vedés már elégedett leszek. De nagyon jó lenne egy kettes. Az a gond, h csomo tétel van és van ami könnyebb van ami olyan nehéz h nem is értem az egészet (nincs is jegyzet meg szarul van leadva), szoval kicsit lutri h atmegyek-e.


A legnagyobb szívás, h ha nem megyek át akkor nyáron meg tavasszal tanulhatom újra.


Mondjuk elv probálnak átrugdosni ha nem is tudsz mindent.


Jah es ha megnyugtat evek ota minden szilveszterkor tanulok.

De jovore mar tuti nem, egy felev alatt azert jol fel lehet keszulni, de jo lenne most letudni...

2021. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem bukta lett, akárhogy készültünk egy csomóan megbuktunk


Nyáron újra meg kell próbálni... mondanom se kell, rohadtul elegem van

2021. jan. 10. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!