Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hány pontos felvételiket...

Ki hány pontos felvételiket ír otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi vagyok, hogy a nyolcadikosok hány pontos felvételiket szoktak írni otthon.

Azt is tegyétek hozzá légyszi, hogy milyen tanulók vagytok, mert érdekel, hogy az én eredményeim milyennek számítanak.

Annak a válaszát is várom aki tavaly vagy előtte írta, tőle annyit kérek, hogy tegye hozzá, hogy otthon hány pontosakat írt kb. és élesben milyen lett neki.Ja és még annyit, hogy milyen iskolába vették fel (gyenge, közepes vagy erős).

Köszönöm a válaszokat előre is!



2021. jan. 1. 11:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ügyes vagy! Sok sikert!
2021. jan. 11. 21:37
 22/28 anonim válasza:
Én is idén írom, szeretnék minimum 80 pontot elérni. Szeptember óta oldok meg itthon előző évi feladatsorokat, illetve járok matek és magyar tanárhoz is. A magyar feladatsorokat 43-50 körülire szoktam megírni, a matekot körülbelül 40-re. Eléggé izgulós vagyok, de próbálok szombaton nem izgulni annyira. A magyarral szerintem nem lesz gond, itthon is szokott maradni bőven időm, miután befejeztem. A matektól félek valamennyire, ott hajlamosabb vagyok kifutni az időből, de ha mindenre figyelek, amiket általánosságban hibázok, remélem sikerül 40 fölé megírni. :)
2021. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Bocsi, utolsó vagyok, az atlagom 4.4 körüli :)
2021. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Szerintem biztos menni fog ilyen jó eredményekkel és nem kell izgulnod!
2021. jan. 17. 19:48
 25/28 anonim válasza:
Köszönöm a biztatást, neked is nagyon sok sikert kívánok!
2021. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Fuhhh hát én nagyon izgulok, tudom, hogy nem szabadna, de ahogy egyre közeleg úgy őrülök meg... Nekem otthon a rekord a 39 pontos matek és 47 pontos magyar. Viszont hiába az eddigi felvételik, a szöveges algebrával sajnos még mindig néha bajom akad... Mindenkinek aki most írja sok sikert és ismerőseim, meg mindig mindenki mondja, hogy nyugottan jobbat írsz, úgyhogy majd szombaton nem szabad ráparázni... Sok sikert mindenkinek!!!!
2021. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na kinek mennyi lett?
2021. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Magyar: 44 pont

Matek: 47 pont

2021. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!