Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nap kérdése! Lesz tantermi...

A nap kérdése! Lesz tantermi oktatás jövő hétfőtől a középiskolákban? (Szavazzatok)

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 10:11
A kérdező szavazást indított:
igen, lesz
Nem, még nem
44 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 PSPETI ***** válasza:
16%
Tuti lesz.
2021. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem lesz, de a héten majd eldől.
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
29%
Félévzárás miatt lesz, főleg ha már beharangozták
2021. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
78%
Mire fel lenne? Semmi értelme nem lett volna ennek a 2 hónapos lezárásnak, kezdődne előlről az egész járvány, pár hét és újra napi 5000-6000-es számokat látnánk. Lezárásoknak az az értelme, hogy kevesebben kapják el, és kisebb legyen a halálozás ezáltal. Ha ezt a szintet akarják tartani, akkor a tömeges védőoltásig sajnos így kell éljünk. Ez olyan február vége, március elejét jelenti.
2021. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
#4 Igazad van, nem lenne értelme visszaengedni a diákokat, de hetente változik, hogy mit mondanak. Most nagyon az van, hogy január 11-én márpedig menni kell. Szerintem ha most hétvégen rájönnek, hogy ja hát azt mégsem kellene, akkor (megint) segget csinálnak a szájukból.
2021. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
4-es vagyok újra, de honnan veszik, hogy vissza kell menni? Nem volt elég világos senkinek tegnap Orbán Viktor nyilatkozata? Kristálytisztán elmondta, hogy SEMMILYEN lazítás nincs amíg nincs itt a vakcina nagy mennyiségben.
2021. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 PSPETI ***** válasza:
32%
Értsd már meg, te szerencsecsomag, hogy az a hülye (már megint) félrebeszélt, szarul fogalmazott.
2021. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
86%
félrebeszélt? És mi alapján állítod ezt? Szarul fogalmazott? Ja, hogy egy porszem ment a gépezetbe? Biztos máshogy értette? Ne színezd át a valóságot, inkább fogadná el végre a pofád hogy mit ugatott tegnap Viktória.
2021. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt mondom, lehet hogy kinyitnak az iskolák hétfőn, én azt nem értem, hogy bármilyen egyértelmű hírt közöl Orbán te már egyből félreértésre gondolsz. Szerintem ha azt mondaná, hogy nincs suli februárig,te akkor is mellébeszélésről makognál.
2021. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
94%
Megmondom az őszintét, szerintem nem sok értelme lenne. Mert ugyanez volt szeptemberben is, hogy eredetileg úgy volt, hogy nem zárunk be, aztán csak megtörtént. És az egyik tanárommal is beszéltük, hogy semmi nem javult a zárás óta, szóval nincs olyan dolog annyira ami a nyitás mellett szól. Még mielőtt azzal jönnétek, hogy lusta vagyok, meg semmit nem tanulok, elmondanám, hogy én sem vagyok oda az online oktatásért, jobb ha élőben vagyunk. De többet tanulok mások szerint, mint egyébként. Az meg, hogy valaki nem jár be, meg elsumákolja az órákat az az ő baja. Tehát szerintem addig, amíg nem csillapodik a járvány nem ajánlatos kijitni őket, de a kormány, majd eldönti. :)
2021. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!