Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén szerintetek mi lesz az...

Idén szerintetek mi lesz az érettségivel?

Figyelt kérdés

Tavaly ugye elmaradtak a szóbelik, illetve könnyebb is volt ahogy hallottam, bár akkor még más volt a vírushelyzet.


A kérdést csak KIS részben vírusszempontból teszem fel, ugyanis az akkori helyzetet nem látjuk előre, sokkal inkább a már kb 6 hónapos digitális oktatás hozománya érdekelne, mi a véleményetek. Olvastam, hogy valaki a halasztást javasolja. Valóban érdekes a szituáció, hiszen az utóbbi időben alig volt normális oktatás, elég nagy hátrányba kerültünk így, ugyanakkor azt sem tudom, mi lehetne olyan megoldás ami reális és működőképes, persze úgy, hogy a felsőoktatásba is felvételizhessünk.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás, mi várható?



2021. jan. 7. 23:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Emelt szintű matek érettségit tervezek tenni. Így akkor én mi alapján kapnék majd jegyet? Jó kérdés, ahogy az előttem lévő hozzászóló is írta.
2021. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy most is simán megtartották a kicsik felvételijét úgy, ahogy a tavaszi érettségit (maszkban, max. 10 diák egy teremben, stb.), simán megtartják majd az írásbeli érettségiket is, mint tavaly, ugyanilyen óvintézkedések közepette. És mint kiderült, attól se dőlt össze a világ, hogy nem voltak szóbelik. De addig még az is lehet, hogy idén az is lesz. Úgyhogy szerintem fölösleges ezen filózni, inkább a tanulásba kell fektetni az energiákat.
2021. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!