Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mit csinál a sok digitáli...

Most mit csinál a sok digitális analfabéta tanár, aki jövő héten egyből dolgozatot íratott volna?

Figyelt kérdés
Sokan írták, hogy egyből számonkérés lett volna, mert a tanárok képtelenek voltak normálisan oktatni és ellenőrizni... nálatok most hogyan zárul a félév, főleg azon tanárok esetén, akik semmit nem értenek a digitális lehetőségekhez?

2021. jan. 8. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

"Olyan pedig nincs, aki semmit se csinál,"


Igen? és akkor nálunk az a tanár aki 2 hetente 1x bejelentkezik 10 perce kiosztja a feladatot majd kilép akkor az mi?


Meg az a tanár aki kirak egy pdf-et azzal hogy "mai anyag"és ennyi, nulla óra-akkor az mi?


Magyarázd már el!

És az igazgató is tud róla! És mit tud csinálni? Semmit.

Kirúgja a tanárt? nem fogja. mert nem jobbat de még ilyet se talál a helyére. hát ez van.

2021. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Látom a szövegértéssel vannak bajok. Arra gondoltam, hogy nálunk nincs olyan tanár, aki semmit nem csinál. Tisztában vagyok azzal, hogy máshol nem ennyire jó a helyzet. Nálunk szerencsére olyan tanárok tanítanak, akik akarnak is taníta, így normálisan végzik a munkájukat.
2021. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok digitális analfabéta, de én is dogával indítottam volna, leginkább a végzősöknél. Az érettségire akartam gyakorolni velük a szövegalkotást, de így nem lehet. Tavaly be is vallották, hogy tök mindegy, melyik tanár hogyan kéri a számon a tudnivalót, discordon felhívják egymást, a legokosabb pedig mondja, hogy mondjuk Redmentán miket kell beírni, bejelölni. Többi tesztjellegű programnál ugyanez a szitu. Haragudni se lehet rájuk, hiszen, ha most lennék diák, ugyanezt csinálnám valószínűleg.
2021. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk az órák 2/3-a hívásban történik.

Annak őszintén örülök hogy az érettségi tárgyak és a fakultációk is érezhetően fajsúlyosabbak, nem kell például hittanból 5000 évvel ezelőtti fiktív birkapásztorok életútját visszaböfögni.

2021. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!