Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Semmelweis...

Mi a véleményetek a Semmelweis Egyetem Raoul Wallenberg Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájáról?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Volt osztálytársam oda jelentkezett (bár, van még egy két Raoulos ismerősöm..)

Nem annyira rossz az iskola, viszont a közösségről annyit hogy a 75%-a sajnos sznob.. Van egy két tanár, aki nagyon jó, de sajnos ott van pl. egy matek tanár és szakmai tanár (név nélkül..) aki nem képes tanítani :/ {ezt úgy képzeld el, hogy az óra úgy zajlik le, hogy a tanár megoldja egyedül a matematikai feladatokat, aztán a dolgozatba teljesen mást kér..}

Az osztálytársam általánosban kiváló volt matekból, de most épp hogy 2-es :/

Viszont, az egyik történelem tanár kiváló, őt például mindenki imádja!

Az iskola gyönyörű, ezt bevallom. Az igazgatóság nem foglalkozik a diákokkal, amit mondjuk én nem tartok korrektnek..


Ha idén lesz a felvételid, sok sikert kívánok neked! <3

2021. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
Én a Raoulba járok, pedagógia szakra és nekem csak pozitív élményeim vannak. A tanárok pedagógia szakon nagyon jók! Engem az igazgatónő is tanít és nagyon kedves, közvetlen.
2021. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%

Szia

Én csak képen láttam de nagyon szép én is jelentkeztem oda!

2021. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sznob iskola tanításra alkalmatlan "tanárokkal" és sznob diákokkal. Az igazgatóság/tanárok hazugok, volt néhány komolyabb ügy amiben csak mutogatni tudtak de elismerni valamit már nem tudnak. Max. az épület az egyetlen pozitívum, a kialakítása. De ezenkívül messziről kerülendő, főleg hogy borzalmas a közösség tanárok meg telibe szarnak mindent igazgatóval az élen.
ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!