Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Babits Mihály gimnázium...

Babits Mihály gimnázium (Budapest) emelt japánra eddig is kellett angol felvételi?

Figyelt kérdés

Tavaly is néztem már ezt az iskolát de csak idén tanulok tovább. Pont azért akartam megjelölni utolsó helyre mert ide nem kellett szóbeli. Erre ma megnézem és kell angolból szóbeli. Én úgy emlékeztem hogy 150 volt a központi (1,5tel kellett szorozni) és 50 a hozott pontok most meg 100 a központi 50 a hozott pont és 50 a szóbeli. Nem mintha gond lenne a szóbeli mert jó vagyok angolból csak örültem volna ha nem kell a 4 megjelölt iskolából 3 helyre szóbelizni mennem.


Ez valami új dolog itt vagy eddig és így volt csak elnéztem/rosszul emlékszem rá?



2021. jan. 13. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ha jól tudom akkor eddig is kellett de persze lehet hogy tévedek. :)
2021. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nem eddig nem kellett szóbeli, pont ezért vezették be ,hogy akik tényleg japánt akarnak tanulni (pl én) azoknak legyen lehetőségük.

Én is idén jelöltem meg első helyen, mert 5 éve japánt szeretnék tanulni, ezért örülök, hogy bevezették :)

2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor kedves kérdezō! Ne haragudj nem tudtam, nem szerettelek volna félrevezetni.
2021. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!