Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha negyedik félévben otthagyom...

Ha negyedik félévben otthagyom az egyetemet,akkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Államilag támogatott képzésen tanulok. Kell fizetnem,ha negyedik félév után otthagyom az egyetemet? Ösztöndíjat nem kaptam

2021. jan. 18. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi áll a szerződésben, amit aláírtál?
2021. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kell, a négy félévnek megfelelő tandíj felét.
2021. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Megmondanátok, hogy az 1-es válaszomat miért pontoztátok le? ...

Mert ugye ha a kérdező elolvasná azt a rohadt papírt, akkor az is kiderülne, hogy a 2-es baromságot írt...

2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha otthagyod az egyetemet, akkor a képzési költség felét csak akkor kell visszafizetni, ha a képzés megszűnését követő két éven belül nem kezdesz el Magyarországon dolgozni és nem dolgozod le a féléveket (ez valahogyan meg van határozva, hogy x nap / félév) vagy nem tanulsz tovább.
2021. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!