Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Plagiummal vádol a tanár. Mit...

Plagiummal vádol a tanár. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Utálom ezt az online oktatásos sz*rt ami, most megy az egyetemen. Elvolt tünve a tanár mióta online oktatás van....igy az anyagok nagy részét lese adta, de a vizsgán persze a tetelekben benne van... Igy kikeresgettem neten és ugy dolgoztam ki a tételt...

Na ma vizsgáztam nála, és az egyik válasz-t megjelölte hogy plágium.....

Vizsga közben ki sem tudok lépni a tesztből, mert kidob az eleening, akkor hogy lenne már plagium. Írtam neki emailt, hogy nem puskáztam, de nem volt meg nekem az az anyag rész, így kikerestem ugy tanultam meg.

Az volt a válasza röviden, hogy őt nem érdekli plágium elegtelent ir be.

Nyilván több vizsgát nem is hirdetett ebben a félévben....

De tényleg nem puskaztam, nem másoltam sehonnan a választ, ez dühit csak. A legjobb tudomásom szerint nem csúsznék a tárgy miatt ha nem teljesitem ebben a félévben.


Szerintetek engedjem el az egészet, vagy mit lehet ilyenkor csinálni?


(2 csoporttarsamat azért buktatott meg, mert egy IP cimuk van=biztos együtt oldották meg,mert egy albérletben élnek)


2021. jan. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van mód fellebbezni, kérdés, hogy érdemes-e magadra haragítani ezt a tanárt? Tanulmányi osztályon vagy HÖK-nél érdeklődj. Jogilag nem teheti meg hogy egyetlen vizsgadátumot hirdet. Ha te sok közül csak az utolsóra jelentkeztél, az már más tészta.

Az IP-cím minden eszköznek sajátja tudtommal, ha nyolcan használnak egy internetet, de külön eszközről, akkor sem lehet egyező.

2021. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha magadtol tanultad meg, akkor sem fog szo szerint egyezni azzal, ami a neten van...
2021. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én irtam neki emailt, hogy ha lehet akkor szóbelizek is nála, ha csak ugy megoldható a következő vizsga.

Ez volt a második vizsga alkalom, az első karácsony után volt, és nincs több meghirdetve.

Az IP-s dolognak nemtudom mi lett a vége, mert akkor már a dékánhoz fordultak a tanár indoka miatt.


Szerintem nem érné meg vitatkozni vele, főleg ha visszatérünk személyes vizsgához, ezért nemtudom foglalkozzak e vele vagy majd következő félévben meglesz.

Egyébként normális tantermi keretek között mindig szóbeliztet csak.

2021. jan. 19. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Ő neki ezt egy program nézi meg, mindig máshogy kell megfogalmazni h a plágiumkereső ne találja meg.
2021. jan. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!