BME-GTK vs. BME-PSZK?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, gazd.men. érdekelne főleg. Szerintetek melyik egyetemet válasszam? Mindkettőről hallottam jót is rosszat is. BME-n matek tényleg nagyon szívatós?

2021. jan. 23. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

GTK-n nem.


Elég csúnya lenézni szakokat és sztereotípikusan könnyűnek tekinteni őket, de mindennek van igazságtartalma.


GTK-n nem fognak komoly dologkkal zaklatni...

2021. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nemertem. En bme gtk ra jarok de a gtk egy kar a pszk pedig egy szak ezen belul.
2021. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. Szerintem a kérdező BGE-PSZK-t akarta volna írni.


Kérdezőnek. Szerinten mindegy melyik egyetem, mert gazdmenen nem hiszem, hogy lenne olyan nagy különbség egyetemekenként.


Nem BME-re járok, de max annyi matek lehet ott mint kb máshol gazdmen szakon. Az más, hogy mivel BME a mérnöki részén híresen nehéz a matek (ami érthető is) és ha onnan is vannak tanárok a gazdasági karon, akkor lehet jobban szivatnának, mint máshol. De ezt kétlem.

2021. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én BME-GTK-ra járok és nagyon szeretem. A matek nem volt a legegyszerűbb, de azért megoldható volt, tanárfüggő is kicsit, mennyire nehéz ZH-t állít össze, illetve mennyire van meg előre a ZH.Szóval én a BME-t ajánlom
2021. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Miért akarsz gm-re menni? Menj inkább psz-re vagy ng-re vagy bármi másra! :D
2021. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!