Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem lenne jó...

Melyik egyetem lenne jó választás ha mezögazdasági FOSZK képzésre szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
nincs emeltem se nyelvvizsgám ezért FOSZK ra jelentkezek utána szeretnék továbbtanulni amennyiben ez lehetséges

2021. febr. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána csakis mezőgazdasági alapra jelentkezhetsz azt ugye tudod? Vagyis a FOSZK-kal megegyező területű alapra mehetsz vele.
2021. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen mezögazdasági mérnöki re szeretnék? arról lehet tudni valamit hogy így mennyivel lenne hosszabb a folyamat , mintha egyből alapszakra mennék? mivel ugytudom kreditet is beszámitanak
2021. febr. 9. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy nagyjából egyforma lesz a képzési idő. A FOSZK + a maradék félév, úgy mint egy alapképzés ideje. Rövidebb nem tudom hogy lesz-e. Én is FOSZK-ra mennék. Vagy műszaki vagy mezőgazdasági.

A mezőgazdasági mennyire nehéz szerinted? Milyen vajon ott a matek?

2021. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát énis ezen a kettőn gondolkoztam, műszakin biztos hogy előtérbe fog kerülni a matek, géptan , fizika stb. mezőgazdaságin pedig a biológia
2021. febr. 9. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszik, nem tudok dönteni. Te mi alapján döntesz?
2021. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok a legjobb matekból de mivel szakgimnáziumba jártam ezért biologiát is csak 1 évig tanultam komplex természettudomány tantárgy keretében ezért nehéz számomra is a döntés, mivel nem tudom mennyire nehéz a biológia
2021. febr. 9. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez vagyok. Matek nem az erősségem de bioszt se sokáig tanultam.
2021. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!