Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, hogy ne pánikoljak...

Mit tegyek, hogy ne pánikoljak/ izguljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Rengeteget tanultam a dolgozatra, tényleg éjjel nappal azt gyakoroltam, több száz mondatot fordítottam le, magoltam az igeidőket, olvastam, angol filmeket néztem, hogy jobban menjen.

Nem csak azért, mert tanulnom kellett, hanem mert én is akartam, mert szeretnék megtanulni angolul.

De ahogy tegnap megkaptuk a tesztet...egy óránk volt száz kérdésre, ami nem is olyan vészes. De én bepánikoltam, alapvetően is izgulós vagyok, de ez most nagyon durva volt. Nem tudtam gondolkodni, rettenetesen remegtem, és hiába végeztem légzőgyakorlatokat, nem használtak, izgultam mint az állat, és össze vissza jelöltettem a válaszokat.

2 - es lett. Ez egy nagyon fontos teszt volt.

De a legdühítőbb az hogy ahogy most végignézem miket hibáztam, egyszerűen nem tudom megérteni, mi a nehéz ebben? A legkönnyebb kérdéseket rontottam el, amiket amúgy, hétköznap a kisujjamból rázok ki.

Nem értem, és dühös vagyok magamra...

Tényleg ilyen hülye lennék? Vagy csak a pánik? Mit tegyek ez ellen?


2021. febr. 19. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a panik, en is sokszor voltak mar ilyen helyzetbe. Online oktatas alatt a dolgostoknal kepes vagyok leizzadni a vegere
2021. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan! A suliban valahogy nincs ilyen olyan sokszor.
2021. febr. 19. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen, max egy nagyobb dolgozatnal. Mi redmentan szoktunk irni dogakat es ott amiatt is felek hogy elmegy a wifi, elnyomok valamit veletlen, kidob stb... a tanarok nalunk ezekkel nem foglalkoznak hanem beirjak az egyest. Nem tudjak kiszurni hogy ki kamuzik es kinel tortenik tenyleg valami baj amit nem akart
2021. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már magolás- nem mindegy, hogy valamit betanulsz, vagy érted és tudod is alkalmazni, ezt te tudod megítélni. Arra tudsz törekedni, hogy megváltoztasd a gondolkodásmódod, nem kell túlgondolni. Ha ilyen sokat készültél valamire, akkor te lényegében mindent megtettél, szóval nincs min izgulnod. Ha nem sikerül úgy ahogy szeretted volna, akkor majd a következőt megcsinálod jobbra, nem történik semmi. Írsz egy példát mit rontottál el?
2021. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!