Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp)...

Kölcsey Ferenc Gimnázium (Bp) milyen az angol szóbeli?

Figyelt kérdés
Kérlek akinek van tapasztalata válaszoljon holnap után megyek szobelizni!

2021. márc. 2. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökön megyek, 9:00-re 0005-ös tagozatra. Engem is érdekelne. Te mikorra mész?
2021. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve szóbeliztem. Ha van okleveled, vagy nyelvvizsgád vagy bármi ilyesmi, akkor azokat vidd magaddal, mert értékelik őket.

Az egész szóbeli angolul fog lezajlani, úgyhogy figyelj arra, hogy már belépéskor is angolul köszönj. Először csak simán be kell majd mutatkoznod, feltesznek általános kérdéseket, majd két tételt fogsz húzni (a lehetséges tételek fent vannak a honlapon) és azokról fogtok bővebben beszélgetni. Ennyi igazából, én nagyjából 5 perc alatt végeztem az egésszel, és max pontszámot kaptam.


Sok sikert!

2021. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát van Karinthy ösztöndíjam, akkor azt mindenképp vigyem?
2021. márc. 3. 14:02
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es válaszolo én 10 körül megyek
2021. márc. 3. 14:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2021. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem nagyon jól ment, mindenre tudtam válaszolni. Egész sokat beszéltem. Az egy kicsit nehezebb volt amikor a képekről kellett beszélni. Nagyon kedvesek voltak
2021. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Én magyaron voltam de nagyon elrontottam. Amikor a képről kellett beszélni teljesen lefagytam, a szavakat amiket el kellett volna magyaráznom se tudtam normálisan elmagyarázni. Ahhoz képest hogy azt olvastam hogy ilyenkor próbálnak kérdésekkel segíteni a tanárok, meg hogy milyen kedvesek nálam nem így volt. Ültem csöndben ők meg jegyzeteltek valamit az egyik konkrétan elkezdett röhögni azon hogy nem tudtam megmagyarázni egy szót. Ismerőseimnek jó tapasztalatai vannak a suliról de így utólag örülök hogy nem a Kölcseyt jelöltem elsőnek.

2021. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7, milyen szavakat kellett elmagyaráznod?
2021. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hogy sikerült?
2021. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Hányadik vagy az ideiglenes rangsorban kérdező?
2021. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!