Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem, vagy magammal toltam ki?

Figyelt kérdés

Sajnos pár osztálytárs elkezdett engem nagyon durván piszkálni, verbálisan bántani, amit már sajnos az évek alatt meguntam... Tiltottam őket, de hiába, jelenléti oktatás meg maga a borzalom miattuk.

Most úgy döntöttem és cselekedtem, hogy írtam az ofőnek egy levelet. Neveket nem említve egyelőre, de a panaszom jelentve.

Szerintetek mi lehet ennek a vége? Nagyon ideges vagyok emiatt, mert félek, hogy mégdurvább támadások fognak érni, de közben rengeteg terhet kell cipelnem még emellett... Pl. beteg édesanyámat sokszor nekem kell ápolni, és egyéb családi gondok... :/


2021. márc. 8. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Verd be a képüket.


Ha megoldást akarsz, ez lesz az egyetlen. Attól, hogy szóltál ofőnek, semmi sem fog történni, rájuk ír maximum, hogy fejezzék be de attól függetlenül ugyanúgy folytatni fogják és lesz plusz egy indokuk, hogy miért bántsanak.


Szóval ja, itt a verés az egyetlen opció.

2021. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ha nem írtad a nevüket akkor lényegében feleslegesen szóltál az ofődnek. Ilyenkor max annyi történik, hogy lesz az egész osztály felé intézett ejnyebejnye, ne legyetek gonoszak másokkal, de semmi sem fog történni.Ha igazán tökfejek, akkor még röhögni is fognak.

Ha neten is írtak és van bizonyíték, akkor küld el azt is az ofőnek, névvel együtt hogy lássa, hogy komoly a dolog. az online bántalmazást sem szabad lekicsinyelni.

neked pedig ajánlom, hogy keresd fel legalább a suli pszichológust. Segít majd túllépni a szekáláson, és talán kicsit könnyebben megbírkózol majd az otthoni terhekkel is a segítségével.

2021. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!