Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem?

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A busz-végállomáson egy jól láthatóan(Tág pupillák, összefüggéstelen beszéd, ingerlékenység, időzavar --> Azt mondta/kérdezte hogy este van-e, néha felsikított, nem lehetett megérteni, hogy miről beszél.) tudatmodosítószert fogyasztott személy jött oda hozzám. Én nem hívtam rendőrt/mentőt.

Kellett volna? Ha hívok mi történik vele?


2020. nov. 5. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, kellett volna hívni!
Nem, kellett volna hívni!
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. A végállomáson dolgozik személyzet, amelyik az állomást működteti, illetve jegyeket, bérleteket ad el. Ezen kívül rövid időközönként meg kell ott fordulnia egy-egy rendőr vagy/és polgárőr járőrnek is. Nem a te felelősséged, ha egy ilyen kontroll alatt tartott területen felbukik egy számodra vadidegen ember, mint a büdös bogár.
2020. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kellett volna, de majd legközelebb. Esetleg a végállomas személyzetének szólni, higy hívjanak.
2020. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elég furcsa bemenni a végállomás irodájába (ahol max 2 ember van) és mondani nekik, hogy az ember akivel beszéltem nem beszámítható mindezt az ember szeme láttára..
2020. nov. 5. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem a mi dolgunk ìtèlkezni meg diagnòzist felàllìtani. Szerintem kellett volna mentőt hìvni, ő is valaki gyermeke...

Amùgy pszichès betegekkel dolgozom, a leìràsod szinte mindegyikre megfelelne...

2020. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem furcsa ilyenkor bemenni. Allampolgari kotelessegunk segiteni. En szoktam szolni, jelezni, mentot, rendort hivni.
2020. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy ezek pszichés betegség tünetei is lehetnek, de ez tudatmódosítószer volt. A diagnózist ebben az esetben roppant egyszerű volt felállítani. Ha ennek az addikción kívüli pszichés háttere lenne, akkor emberünket nem engednék ki az utcára.
2020. nov. 5. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem engednék. utaztál már valaha a 4-es 6-os villamossal?
2020. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

Én már hívtam rendőrt olyan herbálós cigányra, aki azt mondta gyerekeket erőszakolt meg a házában. Megadtam a rendőröknek a címet, azt mondták őszintén, megteszik a tőlük telhetőt, de az egy semmi lesz, mert nincs hatalom a kezükben.


Sztem jól tetted, hagyni kell az ilyesmit, kivéve, ha bántanak valakit a közeledben. Hátha akkor a rendőrök lépnek valamit.

2020. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!