Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem? Többi lent...

Figyelt kérdés

Pár hete jött hozzám egy kóbor cica. Nagyon vad volt, és állandóan neki ment az én macskáimnak és gyakran elszedte előlük az ételt is. Körbe kérdeztem a szomszédok között, nem e valamelyiküknek a macskája és kiraktam facebook-ra is hátha valaki látja de nem kaptam visszajelzést. Ennek már vagy 2 hete.


Mivel elég vad volt a macska, és nem akartam hogy az enyéimnek gondot okozzon ezért kocsival levittem az erdőbe és ott hagytam.

Szerintetek jól csináltam? Vagy másképp kellett volna? Mert azóta kicsit mardos a bűntudat.



2021. márc. 1. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2021. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálni tudok neked...nem lett volna annyi eszed hogy szólsz állatvédôknek, menhelynek hogy valahogy fogadják be? (Gondolom egy oltatlan jószágról van szó, akit sima ember nem fogadna be, a pl esetleges betegségek miatt...)
2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Hat te jo nagy balfasz vagy
2021. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Én is ott hagynálak téged az erdőben szerinted jól cselekednék?
2021. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de inkább adtad volna le egy menhelyen. A rókák és a sakálok bizony megeszik a macskát. Ha településtől távol dobtad ki, akkor esélye sincs túlélni az erdőben.
2021. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vad, de azért meg tudtad fogni és betenni a kocsiba. Gratulálok...
2021. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Remélem téged is megzabálnak a rókák te szerencsétlen
2021. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza érte és add le egy hivatalos állatvédő vagy állatmentő szervezethez. Ha már hazavitted, onnantól felelősséggel is tartozol érte, legalábbis a lelkiismeret megkívánja.
2021. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8

Igen, lehet azt kéne tennem. Visszamegyek érte akkor...

2021. márc. 1. 13:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már törődtél vele valamennyit akkor a te felelősséged, gratulálok elbasztad. Mi van ha messzebbről szökött és kereste valaki csak nem a te környékeden? Hívhattál volna állatvédőket, vagy bevihetted volna egy menhelyre. Valószínűleg éhes volt és azért ette a macskáid elől a kaját. Másképp kellett volna
2021. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!