Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen vagy Budapest egyetem...

Debrecen vagy Budapest egyetemválasztás szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Én azért választanám Budapestet, mert Debrecentől MINDEN marha messze van, de csak ennyi. Amúgy ha a városra magára kell szavazni, akkor Debrecen.
2021. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Debrecent választottam és nem bántam meg. Nagyon jó az oktatás, a kolit nem ismerem, albit fele annyiért bérlek itt mint anno Pesten.
2021. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha orvosi akkor Szegedet is bevenném a képbe. Nagyon jó kis város Szeged, nagyon szép épületek, jó a hangulat, jofejek az emberek. Szóval érdemes utána nézned szerintem. Üdv.
2021. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 Igen, hallottam arról, hogy Szegedet is szeretni szokták, mert "családias" légkörű város, de nagyon messze van tőlem sajnos és annyira messze viszont nem szeretnék menni. Budapest és Debrecen vannak hozzám a legközelebb, így esett erre a két helyre a választásom.
2021. márc. 16. 18:02
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szerencsém megtapasztalni a DOTE és a SOTE képzéseit is és én is Debrecenre szavaznék. Sokkal hallgatóbarátabbak a DOTE-n és a tanárok is nagyon segítőkészek. Igyekeznek a tanterveket frissíteni és beszerezni a korszerű eszközöket és az oktatás is sokkal gyakorlatiasabb. Nyilván Budapesten sok a lehetőség, meg hatalmas város, így az élet is lehet sokkal vibrálóbb, de ettől függetlenül Debrecenben is vannak nagyon jó bulik és szerintem senki nem bánta meg, aki ide jelentkezett, vagy ide vették fel, nem pedig pestre. Ezzel nem szeretném leszólni pestet, mert én is nagyon szeretem a várost, de maga a SOTE nekem óriási csalódás volt, amit tudnék részletezni, de nem célom rossz hírüket kelteni.
2021. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#11-gyel értek egyet,
2021. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

11 - én nem tudom, hogy mi az a MINDEN, amitől Debrecen marha messze van?!

Időben hamarabb vagyok Münchenben, Párizsban, Londonban vagy a Földközi-tenger partján bárhol repülővel, mint autópályán Budapesten vagy a Balatonnál.

2021. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Debrecent választottam, nem bántam meg 😊 Hosszú távon is maradnék, szerintem minden lehetőség adott a városban
2021. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
debrecen
2021. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben végeztem - és maradtam.

Nem bántam meg.

2021. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!