Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, ti mit gondoltok...

Tanárok, ti mit gondoltok arról, ha egy tanuló puskázik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 21:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Abszolút elítélitek, vagy meg tudjátok érteni?

Ti sose puskáztatok a suliban?

2021. márc. 23. 21:31
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom elfogadni a csalást ezért, akit elkapok annak elégtelent adok.


Persze most a digitális oktatás alatt nem csinálom. Bár így is volt akinek egyest adtam, mert két csoportot írtak és a delikvens nem a saját csoportjának megoldásait küldte vissza a classroomban.

2021. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok tanár, de az egyik tanárom négyszemközt aztmondta, hogy engedi a puskázást, de majd érettségin ráb4sz aki az egész középsulit így vitte végig.
2021. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan biztatom a diákjaimat, hogy írjanak puskát. A legjobban kidolgozottakat még jutalmazom is, de csak ha kézzel írott és látszik rajta, hogy foglalkozott a témával. Fél év után rá szoktak jönni, hogy aki nálam puskát ír, az meg is tanulja vele az anyagot és már nincs is szüksége a puskára... ;)
2021. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha egy dolgozatot meg lehet írni tudás nélkül puskával, akkor az a dolgozat rossz, hiszen csak beseggelt tudást kér vissza.
2021. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha elkapom egyest adok és következő órán szóban kérdezem fel tőle az anyagot, nyílván ha nem tudja, akkor kap mégegy egyest fiygelmeztetem őket mindig, hogy mi várható, igy következő órán ötösök szoktak lenni.
2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Diákként írom, hogy valamilyen szinten jogos az egyes, de szerintem sokkal hatásosabb, ha valaki a #4 által írt módszert követi. Azt meg nem igazán találom célra vezetőnek, amit #6 írt. Ugyan megtanítja rá a diákot, hogy ne csaljon, mert duplán szívja meg, de valamennyire vissza is lehet élni vele. Például, ha valaki kettesre tudja az anyagot, akkor ha puskázik, és utána ötöst felel, akkor máris jobban jött ki.
2021. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Szakgimnáziumban tanítok. Nálam dolgozatíráskor "szabad a vásár". Telefonon vagy padtárson kívül bármit lehet használni. Könyvet, füzetet, előre megírt jegyzetet... akármit. Ha valaki azt se tudja, hogy mit hol keressen, annak úgyis elmegy minden idő azzal, hogy keresgél a számára teljesen idegen szövegben, aki meg tudja, hol keresse, az általában tudja a választ anélkül is, legfeljebb meggyőződik róla. Ilyen szintű féktelen liberalizmus mellett viszont, ha valaki nem tartja be a játékszabályokat, vagyis telefonozik, vagy beszélget, akkor automatikusan egyes, amit szóbeli felelettel javíthat ki.
2021. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt egy tanárom a gimiben aki egyfajta játéknak vette ezt, és nagyon élvezte.

Ha elkapott akkor persze járt az egyes, de nem csinált belőle ügyet, nem haragudott meg érte.

Néha ki is dugta a nyelvét, hogy "hehe, most megvagy, találkozunk legközelebb".

Egyszer általánosban kaptam fizikából egy ötöst az egyik puskámra, mert olyan jól ki volt dolgozva.

2021. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
xd
2021. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!