Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐS; Madách vagy Berzsenyi...

SÜRGŐS; Madách vagy Berzsenyi a jobb iskola szerintetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat tudnának mondani azok, akik valamelyikbe járnak? Mindkettő messze van tőlünk, de a Madách sokkal jobban megközelíthető. Mindkét intézmény nagyon szimpatikus számomra, és humán beállítottságú vagyok (NYEK-es osztályokba jelentkeztem).

2021. márc. 24. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
humán esetén a Madách, a Berzsenyi nagyon matekközpontú
2021. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Madách
2021. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Madáchba járok, csak ajánlani tudom. Nagyon színvonalas az oktatás, a közösség pedig kiemelkedően jó :)


Ha bármi konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok rá

2021. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2021. márc. 26. 21:54
 5/6 bbmarta ***** válasza:
60%
A fiam a Berzsenyi humán tagozatára jár és csak nagyon jókat tudok róla mondani, bármilyen téren! Nagyon emberségesek, diákközpotúak a tanárok és a humán tagozat meg a nyelvi abszolút nem matekközpontú! Bekerülni nem könnyű, de nagyon megéri! Nekünk is nagyon messze van, de a fiam, amikor beszippantotta a légkörét a nyílt napon (most 10.osztályos), azt mondta, ide akar járni! És képes 2 HÉV-vel korábban elindulni, csakhogy még legyen ideje a barátokkal beszélgetni.Döbbenet egyébként, ahogy egymásra találtak a könyvmolyok, nagyon helyesek, vitáznak, filozófálnak együtt...persze, most az online oktatás miatt sokkal nehezebb a kapcsolattartás, de reméljük, jövőre már rendes tanév lesz! Nagyon jó a közösség, az iskolai programok. A nyelvtagozatról is jókat mondanak.Szerintem mellélőni nem lehet vele!
2021. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Madáchot csak ajánlani tudom, a közösség szuper, magas a színvonal, jók a tanárok, olyan, mint egy nagy család :)
2021. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!