Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi pótfelvételi?

Egyetemi pótfelvételi?

Figyelt kérdés
Nem adtam be a jelentkezésem sehova, tudom, hogy februárban szokás. Most azonban mégis szeretnék egyetemi alapképzésre (levelező, duális) jelentkezni. Ezt még megtehetem? Vagy már csak keresztféléves képzésre tudnék? Már nem igazán vagyok ebbe benne, ugyanis nem középiskolás vagyok és viszonylag régen jelentkeztem utoljára egyetemre😅 próbáltam keresni a neten természetesen, de nem sok sikerrel jártam, illetve aszerint a pótfelvételiről is lecsúsztam.

2021. márc. 29. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pótfelvételi júliusban-augusztusban lesz, a megmaradt helyekre, ezek jelentős része fizetős, de vannak ingyenesek is.


Azt mondjuk nem tudom, mit értesz duális levelező alatt, mert a duális csak nappalin indul tudtommal.

2021. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hoppá, akkor én néztem be, csak számomra a levelező-duális lenne ideális, de akkor marad a levelező, jogos :) köszi.
2021. márc. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!