Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már teljesen biztos, hogy...

Már teljesen biztos, hogy április 19.-én kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Főleg a középiskolákra értem. Ez a rendelet már 100%? Vagy változtathatnak még?

2021. ápr. 2. 18:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Pletyka egy igazságügyi orvos szakértőtől:

Május 22. előtt nem fognak kinyitni, mert már aláírták az erre vonatkozó papírokat, de ez nem publikus. Az április 19-et csak belógatták a szülőknek, mert több kicsi részletben jobban hangzik az, hogy "jaj még egy kicsit otthon kéne maradni" mint az, hogy "akkor most fél évre bezárunk". A családok már nem bírják idegileg és a szabadságok is végesek.

Nos, meglátjuk mi lesz...

2021. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]


10-es: A fenti linken megtalálod ezt a posztot

2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. 23 órája rakták fel
2021. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

11!

Remélem neked lesz igazad, de ezt a cikket latva sajnos ez már eldőlt..

[link]

"Nem látnak kockázatot az újranyitásban, mikozben érettségizők kerülhetnek karanténba pont a vizsgák idejére, és a gyerekek hozzák-viszik ide oda a vírust...

Ha egyszer az a cél, hogy ne legyen sok a kontakt (Ezért nem lehet egy mekibe beülni, sporteseményekre menni, stb), akkor nem értem a koncepciót. Értem, hogy az iskola fontos es nelkulozhtettlen, ehhez kepest november ota otthon rohadunk. Miért pont a legnagyobb káosz közepette kell visszamenni?

2021. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
14-es: Az utolsó pillanatban fogják bejelenteni, hogy ,,Ja, mégse!" Ahogy leírta a 11-es is. És január 11-ét is 7-én mondták le..
2021. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
15! Én igazából most is egy ilyen forgatókönyvet vizionáltam, (Tavaly marciusban Viktor reggel a radioban még azt mondta hogy a sulikat nem kell bezárni, este mar mas volt a dontes), csak az a januar 11-ei annyiban volt mas, hogy egyreszt akkor az általános még bejárt, másrészt ott folyamatosan feltételes módban fogalmaztak csak a közpsulik kapcsán, haramdrészt pedig az nem volt egy rendeletben sem benne. Mindettől függetlenül, nagyon remélem hogy nem kell menni. És lehet itt engem lusta dögnek hívni, és egyéb közhelyparádékat puffogtatni, de a jelenlegi helyzetben sem a tanulók sem a szülők NAGY RÉSZE NEM akarja a nyitást.
2021. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
2021. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

11-es

És lehet annak alapja,amit az a igazságügy orvos szakértő mondott?

Mármint te mit mondasz arra,igaza lehet?

2021. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

11-es

És amit mondott,az csak a középiskolajra vonatkozott,vagy általanos iskolákra is?

2021. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Sajnos arról nem szólt a fáma, hogy mely oktatási intézményekről van szó. Személyes feltételezésem, hogyha szülőket emlegetett, akkor a kisebbekre gondolt.

Két iskolában dolgozom. Ügyeletre járok most be, összesen 3-4 kisgyerek él a lehetőséggel, akiknek nem tudták megoldani a felügyeletét otthon. Tavaly 10-15 gyerek is bent volt ügyeleten. Szerintem ebből látszik, hogy mennyire akarják az emberek a nyitást.

2021. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!