Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2021. április...

Igaz, hogy 2021. április 18-án fogják bejelenteni, hogy tényleg kinyitnak-e az iskolák, vagy sem? Ti hallottatok valamit erről? Esetleg valakinek ismerőse (aki közel van a ,,nagy kutyákhoz") nem tudom valami belsőbb infót?

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam, hogy elvileg már kiszedték a kormány rendeletből ezt a biztos április 19-ei nyitást, és csak 18-án fogják bejelenteni, hogy jelenléti, avagy online iskola lesz..


(Nem fért a kérdés mezőbe): Tényleg csak a lelket próbálják tartani az emberekben/ készenlétben tartani őket a folyamatos ígérgetéssel, és nem lesz megint semmi továbbra sem, vagy most már tényleg kinyitnak a sulik?



Erről az elméletről még nem láttam kérdést..úgyhogy ne ugassatok le, hogy ezt már kérdezték..


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 5. 20:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
A kormány hazudik, mint a vízfolyás, hogy a valóság "ne fájjon" az embereknek. Ugyanezt csinálják most is, nincs itt semmi extra.
2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1-es! Kifejtenéd, kérlek bővebben, hogy ez mit takar?
2021. ápr. 5. 20:48
 3/36 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
21%
Már bejelentették. Csak akkor lesz újabb bejelentés, ha megváltozik a dátum.
2021. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
42%
Figyelj, nekem a legjobb barátomnak van egy ismerőse, egy kormánypárti/közeli professzor. Március végén még azt mondták a haveromnak hogy nem fognak kinyitni a középiskolák, az általános iskolák viszont vissza fognak menni.. Hát, bárcsak így lenne, én nem így látom..
2021. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
23%

Kormany faceoldala epp ma:

az iskolak 19.en nyitnak

Be van jelentve:) Mire varsz?

2021. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
Na hát ez az.. sajnos.
2021. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

5-ös

Április 5.-e van, teljesen mindegy , hogy most mit jelentenek be, mert addig bármi közbejöhet.

2021. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
De mi jönne közbe? Becsapódik 3 aszteroida, jön még 66 virusmutáncs, esetleg Orbán viktor leesik egy hegyről? Vagy mi az úristen történne addig? megbeszélték virológusokkal, szakemberekkel, és EZ a döntés. EZ! Április 19!
2021. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
A szakemberek épp azt mondják, hogy NE legyen nyitás? Miről beszélsz ?
2021. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%
Vagy szerinted április 15-én lenne még pofájuk akkor közel 3 hétnyi április 19-ezés után hogy amúgy bocsi, igazatok volt, elnéztük a dolgokat, kéne még várni kicsit skacok?? vagy mi? :D
2021. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!