Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi 50 órás közösségi...

Az alábbi 50 órás közösségi munkáknál mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Menhelyen, Idősek Otthonában vagy Színházban szeretném ledolgozni az 50 órás közösségi szolgálatot. Mit kell ezeken a helyeken csinálni?
2021. ápr. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Menhelyen iszonyatosan büdös, férges, rothadó alkoholistákat kell istápolni.


Az idősek otthonában büdös bekakilt öregeket kell tisztába tenni.


A szinházban végtelenül lusta, bunkó segédmunkások helyett kell pakolászni.

2021. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csicskáskodni 50 órát, hogy lásd mennyit érsz a kormánynak.

Változó egyébként, volt hogy padot festettem a népligetben, volt hogy 40kgos dobozokat pakoltattak volna velünk (na akkor én leléptem, aztán úgy hisztiztek mintha munkaszerződés kötne és milliókért dolgozok) végül Zuglóban a Vakok Intézete mellett volt egy apácazárda, ott csináltunk mindenféle kerti munkát, meg videót vágtunk, az jó volt.

2021. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menhely: sétáltatás, esetleg kenneltakarítás, etetés, kaja előkészítése.


Idősotthon: többnyire beszélgetés az idősekkel, esetleg játszani velük (kártya, társas, dominó, ilyesmiket), vagy maximum a nagyobb csoportos evések előtt segíteni tálalni, majd asztalt leszedni stb.


Színház: pótszékek kirakása, jegyellenőrzés, a nézők eligazítása a helyük felé.


Akárhova mész, egyszerű, könnyen betanulható feladatokra számíts, nem fogsz sem pénzt kezelni, sem komoly felelősséget (pl gyógyszerosztás) a nyakadba venni.

2021. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Menhelyen én is közösségiztem, nekünk etetni, takarítani és sétáltatni kellett. Színházban egy osztálytársam volt, őt többnyire a ruhatárba tették, más diákok pedig színpad mögött segítettek, díszletet pakoltak meg ilyesmi. Viszont van
2021. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatmenhelyen általában kutyasétáltatás volt a feladatom, de segítettem még pakolni kicsit és játszhattam is a kutyákkal.

Színházban jegyellenőrzési, ruhatári feladatokat kellett a volt osztálytársaimnak végezniük.

2021. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!