Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme TTK tapasztalatok?

Bme TTK tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkozok, hogy fizikát tanulok majd egyetemen. Ha minden terv szerint megy, lesz elég pontom, hogy bekerüljek. Kíváncsi vagyok, hogy aki oda jár vagy járt miket tud mesélni. Vannak munkalehetőségek egyetem után? Mik és mennyire nehezek a tantárgyak? Mennyire tetszik neked az iskola?

2021. ápr. 21. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Másodéves vagyok és a legjobb hely.


A tárgyakat a honlapon meg tudod nézni mik lesznek.

[link]


Tapasztalat alapján elég nehéz, azaz kb arra kell számítani hogy szabadidő nincs sok mellette. De szerintem fun és teljesíthető. Az egyetemi közösség meg nagyon jó, mivel kis kar vagyunk, így ismer mindenki mindenkit.


Munkának elmhetsz különböző helyekre is. Pénzügyi elemző cégekhez pl. Morgan Stanley sokan mennek, alkalmazott fizikusként egy céghez iparba dolgozni, vagy akár elmehetsz kutatni is.

2021. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah, meg arra számíts ha ide jössz, hogy az első 3 félév az kb csak alapozás, az első rendes óra a 3adik félévben van.
2021. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!