Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz tantermi oktatás május...

Lesz tantermi oktatás május 10-től vagy marad a digitális?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A legnagyobb hülyeség lenne, ha akkor visszatennék jelenléti oktatásra. Szerintem nem fogják
2021. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem lesz jelenléti oktatás.
2021. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem lesz
2021. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%

Véleményem szerint vissza fogunk menni.

Egyesek szerint felesleges, mások azt mondják, hogy félnek, de olyanok is akadnak akik bebújnak a vírus mögé pedig csak nem akarnak tanulni. Én örülnék ha vissza mennénk, mert hiányzik a közösség és szerintem már sokunknak elege van az online oktatásból...DE ki tudja? Mindenesetre bárhogy is lesz kitartást mindenkinek!

2021. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

[link]



Írjátok alá

2021. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Mivel már április 19én kinyitottak volna a középiskolák, csakis az érettségik miatt lett eltolva május 10-ig és nem a járvány miatt, így 100% hogy kinyitnak. Most mit mondanának, piros hó esik és azért nem nyitják ki?
2021. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Őszinte leszek, diákként írom ezt a választ és pontosan ezért szeretnék tévedni. Nagyon is elképzelhetőnek találom a nyitást, csak értelmét nem látom, ugyanis az osztályfőnököm is most tájékoztatott minket, hogy konkrétan terem nem lesz, ahová beüljünk az érettségi miatt, mert ugye ott távolságot kell tartani. Abszolút fölösleges lenne nyitni, de nem merném 100%-ban kijelenteni, hogy nem fogják meglépni. Így is rengeteg hibás döntést hoztak már...
2021. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

Szegény diákokat dróton rángatták. Személy szerint nem soke értelmét látom annak, hogy bő egy hónapra visszamenjenek.

Viszont az online oktatás nem kifogás a lovas alól! Itt is a tanárom múlik, hogy mennyire tudják leadni az anyagot....

2021. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Szóljanak azért előtte, koli ilyesmi..
2021. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
93%
#4 ha annyira hiányzik a közösség, találkozz a barádaiddal, tanulj velük együtt, stb
2021. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!