Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok ki fognak...

Mit gondoltok ki fognak nyitni hétfőtől az iskolák?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyitnak a sulik, kiírták már a petíció szervezői is az Instagramra.

[link]

2021. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
😭 kifognak 😭
2021. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

2-es

Mit bőgsz? Tanulni kellett volna. Eljött az igazság pillanata.

2021. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Tanultam, nem is lesz gond hogyha visszamegyünk csak jobban szerettem onlin ba lenni 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kívánságműsor.
2021. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Es a harmas meg komolyan is gondolja 😂 “Az igazsag pillanata” Beszaras, mint valami kalandfilmbol kiragadt elszolas. Sokan tul komolyan veszik ezt a suli kerdest amugy. Koztuk van o is. En ugy vagyok vele amugy ha visszamegyunk hetfon, (ami rendkivul valoszinu...) hogy azt a maradek ot hetet kb. vegigsunyulom, szepen csendben eluldogelek a padomban.

8. vegen, ugy, hogy mar tudom hova vettek fel, engem egyszeruen mar nem tud foglalkoztatni az, hogy a tanar onlineban, meg eloben is egyessel fenyeget ha valami felesleges feladatot nem csinalok meg. (Peldak: Mostanaban rajztanaromnak olyan amokfutasa van, hogy hetente egy 3D-s szeket kulonfele szogekbol lerajzoltat, es ha kicsit se tetszik, beir egy fustolo egyest. Vagy peldaul toritanarom minden egyes oran reszletes, felosztott, ket oldalas vazlatot irat velunk, mert nehany hulyegyerek nem birja felfogni a tananyagot, mert februar ota nem tanultak semmit. A tananyag 80% a felesleges amit most belenkvernek, de ugy vagyok vele szeptemberbe ugyis info szakra megyek, ott remenyeim szerint kicsit tobbet foglalkozhatok azzal, ami erdekel. Ez van. Ez lesz. Szerintem hamar elszall az az 5, vagy 4 het, nem lesz itt akkora baj mint amit egyesek bekepzelnek.

2021. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!