Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Radnóti Miklós Kísérle...

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Felvettek és szeretnék még véleményeket olvasni róla. ^^

Ha vannak itt akik idejártak/nak, elmondanátok a tapasztalataitokat? Tanárok, közösség. Előre is köszi ^^



2021. máj. 7. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok hozzá, hogy felvettek! :)

Kívánom a legjobbakat, előfordulhat, hogy szerencséd lesz rá.

Nagyon sok mindent lehet hallani a suliról, gondolom ezzel tisztában vagy. Én tavaly végeztem ott, és hát... Én megbántam ^^"

Nagyon nem szerettem a tanáraimat, az osztályom olyan okés volt, de nagyon kirekesztő, viszont az évfolyamon találtam barátokat.

Vannak, akik hasonló véleménnyel mentek el onnan/járnak még oda, mint én, de olyanok is, akik egyenesen imádják. Aki bírja a gyűrődést, esetleges lelki terrort, kifárasztást, és mindemellett képesek a jót látni mindenben, azok itt meg fogják találni a mankót néhány osztályteremben.

De olyanok is vannak, akik szerencsésen ismerkedtek, jó tanárokat tanárokat kaptak, és összességében bejött nekik az egész.


Szerintem Szegeden a Radnóti az egyik legkevésbé "életbiztosítás" suli, inkább amolyan szerencsejáték, amin vagy hatalmasat kaszálsz, vagy látványosan elvérzel.


Bár nagyon szeretnélek megnyugtatni az iskolával kapcsolatban, de sajnos nem tudlak. Viszont kívánom neked, hogy minél szerencsésebben, boldogabban teljen az elkövetkező 4 éved.


Melyik osztályba vettek fel? Abból is lehet jósolni, megvannak a sztereotípiák :D

2021. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!