Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit tanultok hetente...

Mennyit tanultok hetente távoktatáson, levelezőn informatika szakon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti pl.: munka mellett mennyit tanultok, és mennyire haladtok egyetemi tanulmányokban.

2021. máj. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont informatika (matek alapszak), de távoktatásban, munka mellett: kb. heti 15-20 órám rámegy szorgalmi időszakban, így átlagosan 15 kreditpont jön össze egy szemeszterben. Elég kemény, de ez van.
2021. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj én normál Bsc-n vagyok az OE NIK-en mérnökinfón. Első év. Egy szemeszter nekem úgy néz ki, hogy minden nap reggel 7-kor felkelek, meghallgatom az órákat, tanulok éjfélig. Másnap ugyan ez. Néha van időm fürödni meg enni. Tényleg, nem voltam haverokkal bulizni, 2019 decembere óta. Sorozatot nem nézek, zenét nem hallgatok. 2 óránként tartok 10 perc szünetet amikor végigböngészem a netet, esetleg felállok, csinálok pár guggolást.

Ezért cserébe félévente 30-35 kredit jön össze 4-es átlaggal.


Anyumék támogatnak mert látják, hogy nagyon megy. És mivel ilyen hozzáállás mellett előfordulhat, hogy előbb végzek mint 3,5 év nem bánják, hogy nem építem az életem. És én sem.

2021. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

15 kredit egy félévben? Az pont a fele a minimumnak. :D

2021. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 külföldön tanulok, itt választani lehet, hogy teljes vagy részidőben tanul az ember. Munka mellett nyilván az utóbbit választottam.
2021. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, így értem. Sok sikert!
2021. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az MSC-t csináltam mérnökinfón levelezőn, szorgalmi időszakban a szombati napomon tanultam, vizsgaidőszakban pedig a pénteket mindig kivettem és péntek,szombat,vasárnap tanultam.
2021. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is külföldön tanulok, én is részidősön (10 kredit azaz 2 tantárgy van trimeszterenként), nem pont informatika szak, de hasonló (adatanalitika szak, kb. 25% programozás, 75% haladó statisztika), szóval ide tanulok kb. 2 órát naponta és a beadandókra meg rá kell még szánnom heti fél-egy napot. Nagyon sok, de ez van.
2021. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!