Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi egyetem mellé lehet...

Jogi egyetem mellé lehet részmunkaidőben dolgozni? Milyen ilyen állások vannak általában heti 2-3 napban?

Figyelt kérdés
Lehet bírni tanulás mellett? Edzéseket is szeretném tartani, az heti 3 nap másfél óra.
2021. máj. 27. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
diákmunkát tudsz vállalni vagy gyakornoki munkát valószínűleg. esetleg vendéglátóipari egységeknél érdeklődj majd.
2021. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova jelentkezel és mennyire leszel okos. A heti 2-3 napot azért tartom (végzős vagyok) nehezen kivitelezhetőnek, mert nekem pl. mindig úgy alakultak az óráim, hogy általában csak a péntek volt szabad. Ha nagyon sűríteni akartam, akkor is csak úgy jött ki, hogy volt még egy nap, ahol volt 1-2 órám (magyarul összesen kb. 4, mert egy szeminárium 2 óra, ha nem engednek el hamarabb), tehát csak félig volt szabad a napom. A legtöbb ismerősöm heti 1 napot dolgozott, esetleg részmunkaidőben hetente 2-3 alkalommal pár órát.
2021. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy ha nagyon királyul tudod az órarended összeállítani, akkor nem kizárt, de nekem pl. nem sikerült. Nálunk randomgenerátoros rangsorpontok vannak az egyes szemináriumokon, és hát, nekem nem volt jó ez a rendszer :D
2021. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!