Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki orvosira jelentkezett,...

Aki orvosira jelentkezett, kinek lett 400 körüli a pontja? Ugye nem csak nekem?

Figyelt kérdés
Szerintetek idén lesz legalább egy kar ahol 400 körül lesz a ponthatár?

2021. jún. 15. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon nem szeretnék olyan orvos kezébe kerülni, akinek megfelel, hogy "távoktatásból ennyit tudtunk kihozni".

Anno, a Kádár-érában az élsportolóknak egyenes útjuk volt az orvosira.

A legtöbben a fogorvosit, vagy a nőgyógyász szakot választották, mert hatalmas pénzt kaszáltak adómentesen, zsebbe.

Amikor fogorvosra, szülész-nőgyógyászra volt szükség a famíliában, az első volt, hogy utánajártunk, élsportoló volt-e, vagy nem. Ha igen, akkor messzire elkerültük. Miért? Mert nem a tudása, rátermettsége, hanem a sporteredményei volt a fő szempont.

2021. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

#11


Jó, a Kádár érában párthű kubikusokból akartak mérnököket csinálni, akkoriban volt ilyenekre példa.

2021. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 431, de neccesnek érzem, mert idén jóval többen jelentkeztek, szóbeli ide vagy oda :/ Azért bízzunk a legjobbakban! <3
2021. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

#13

Én is így vagyok vele, a könnyített érettségik miatt mindenkinek nagyon jó lett, és ezért tartom a 438 pontomat kevésnek, de meglátjuk, reméljük a legjobbakat. 1. voltam.

2021. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Csak szerintem nem volt könnyített az idei biológia emelt? A kommenteket olvasva többen annak tartották. Habár nekem 89 százalék lett, nagyon nehéznek tartok 1 feladatot és néhány részkérdést az idei bioszban. Viszont a kémia tényleg nem volt annyira szívatós.
2021. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos újból kell menni

Kedves negyes

" többedjére megy, annak marad a régi átlaga...sajnos" ez mit jelent?

2021. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a duplázós módszert nézzük, akkor az első 100 pont a 11./12.év végi jegyekből jön ki az marad. A következő 100 pont az érettségi átlagból ez szintén marad, a tanúsítványod nem üti ki a bizonyítványi jegyet. A 100 pluszpont az ugye adott a 2 emeltből,ha 45% feletti. Ez eddig az adott max 300 pont. A maradék 200 az jön ki a két felvételei eredményedből amit a tanúsítvánnyal javíthatsz. Tehát ha újraírtad pl a kémiát és jobb lett az ezt annyival is növeli ahány ponttal jobb lett. Ha pl volt elsőre 390 pontod egy 60%os kémiával ezt újraírtad és lett 90%os akkor az +30 pont, így lesz 420 pontod. Ha a felvi kalkulátorba beírod minden bizonyítványos és tanúsítványos eredményed akkor kiadja mennyi a helyes pontod.
2021. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!