Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xantusba gimibe mennyire...

A Xantusba gimibe mennyire veszik komolyan az öltözködést?

Figyelt kérdés
Elvileg a haspóló, műköröm, túl sok smink piercing és társaikat nem "tűrik" a suliban. Ez mennyire igaz? És a diákok mennyire tartják be?

2021. jún. 19. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy, bocs elírtam a kérdést
2021. jún. 26. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:
amugy elvileg kene ra figyelni de mindenki leszarja. (marmint diakok). ha haspoloban vagy akkor az igazgatonovel ne talalkozz vagy takard el
2021. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pár tanár nagyon, minden xantusos és ex-xantusos tudja kire gondolok elsősorban. Műkörmöt a tesitanárok nem tűrik, ujjbegyen nem érhet túl. Ha valakinek kint van a válla, néhány tanár arra is kiakad. Combközépnél nem lehet rövidebb nadrág/szoknya. Sminket annyira nem tudom, nem emlékszem, hogy lett volna ebből incidens, mivel nem is igazán hordtak emberek sokat, de teljesen el tudom képzelni, hogy azért is leszidnak.
2022. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!