Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az iskolákban...

Miért van az iskolákban kötelező a fiúknak prosztata-, fityma- és herevizsgálat, a lányoknak pedig mell- és hüvelyvizsgálat?

Figyelt kérdés
Nálunk volt és mondták is, hogy kötelező. Mi értelme ezeknek? Szükségesek? Amúgy gimnázium.

2021. júl. 3. 18:49
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
76%

Volt nálunk is hasonló. Egész sok mindent megnéztek, aztán kérdezték hogy megnézhetik-e.

Nem volt kötelező csak annak aki engedte.

2021. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk kötelező orvosi vizsgálaton gimibe kb benéztek az alsóneműnkbe. Hát én se örültem neki, főleg hogy nem szóltak előre.
2021. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéztem, nemi szervek vizsgálata, nem megengedett, bármikor megtagadható egy ilyen vizsgálat. Tény egyre gyakoribb ilyen van, törvénytelen.
2021. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
90%

Fiúknál a fityma és a herék ellenőrzése még hihető lenne...

De prosztatavizsgálatot és lányoknak nőgyógyászati vizsgálatot kizártnak tartom, hogy elvégezzenek egy sima általános, kötelező iskolai szűrővizsgálaton.

2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2021. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 szellkriszta válasza:
100%
Nálunk volt vmi ilyesmi 1x felsőben, 1x gimiben. Ha akartad, visszautasíthattad az iskolaorvost. 11-esként az osztály nagy része ezt tette, akkor már jobb saját nődokihoz menni, minthogy pletyjához alapot adjunk, sokan így éreztük.
2021. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
53%
A Lauderban fityma ? Etess mást !
2021. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Ilyen dúrváról még nem hallottam. Nálunk 6.ban volt csak ilyen. A fiuknak csak a here meg a fityma volt. Nekem kívülről nézték csak szóval szerintem az nem hüvelyvizsgálat de nem tudom. Egymás előtt azért igy is nagyon kellemetlen.
2021. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
0%
Akkor szerintem valakinek a valakije volt az iskolából az orvos. És hogy ne mondhassák, hogy a semmiért utalnak neki át pénzt, megszervezték ez a szűrővizsgálatot. Ennek ti elszenvedői vagytok, nem haszonélvezői mint ahogy beállítják.
2021. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!